×

Nagła awaria Messengera! Użytkownicy nie mogą wysyłać ani odbierać wiadomości

Nagła awaria Messengera! Coraz więcej osób zgłasza problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości poprzez popularny komunikator. Co się dzieje?

Nagła awaria Messengera

Nie możesz wysłać wiadomości do znajomego przez Messengera? To nie problemy z siecią. Facebook Messenger nie działa.

Nagła awaria Messengera zaskoczyła użytkowników popularnego komunikatora. Ci, którzy próbowali wysłać lub odebrać wiadomość, widzieli jedynie irytujące kółeczko, które wciąż się kręci. Potem na ekranie pojawiał się „błąd” w kolorze czerwonym. Wiadomość wysłana do odbiorcy nagle znikała. Pojawia się także problem połączenia z serwerem.

Na podobny problem skarżyło się coraz więcej użytkowników Messengera. Jak wynika z danych w serwisie Downdetector, awarię Messengera zgłosiło już kilkanaście tysięcy osób. Internauci  o problemach z komunikatorem informują również na Twitterze.

Kłopoty, choć na mniejszą skalę, pojawiły się także na Facebooku.

Co się dzieje?

Teraz, gdy większość z nas pracuje i uczy się zdalnie, z komunikatora korzystają miliony użytkowników. 10 grudnia skargi od internautów zaczęły napływać już z samego rana.

Jak informuje serwis wtf.pl, z Downdetector wynika, że awaria rozpoczęła się około godziny 8:00, ale z czasem grono poirytowanych użytkowników Messengera rosło.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do awarii. Wiadomo natomiast, że problemy dotknęły nie tylko użytkowników z Polski, ale i pozostałych krajów Europy Środkowej, USA, Filipin i Australii.

Facebook na razie nie skomentował zdarzenia. Być może chwilowo niedziałający komunikator wynika z wprowadzanych zmian. Użytkownicy aplikacji są zdezorientowani i zdenerwowani.

Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować