×

Nagie zwłoki w lesie! Makabrycznego odkrycia dokonały dwie spacerujące kobiety

Nagie zwłoki w lesie w miejscowości Krawcowizna (powiat wołomiński, gmina Strachówka) w województwie mazowieckim. Dwie kobiety, które wybrały się na spacer, dokonały makabrycznego odkrycia. Panie powiadomiły odpowiednie służby, które szybko zjawiły się na miejscu. Teraz trwa ustalanie tożsamości ofiary i przyczyn jej zgonu.

Nagie zwłoki w lesie

Dwie kobiety wybrały się na spacer po lesie w miejscowości Krawcowizna (powiat wołomiński, gmina Strachówka) w województwie mazowieckim. Ich sielankę w pewnym momencie przerwało znalezisko, na które się natknęły. Oczom kobiet ukazał się makabryczny widok. Były to nagie zwłoki kobiety.

Panie bez chwili namysłu zadzwoniły na Policję i opowiedziały o swoim przerażającym odkryciu. Odpowiednie służby wkrótce zjawiły się na miejscu, gdzie rozpoczęły pracę pod nadzorem prokuratora.

Obecnie trwa ustalanie tożsamości zmarłej kobiety, przyczyny jej śmierci i okoliczności zdarzenia.

Policja potwierdza

O całej sprawie jako pierwszy poinformował portal wwl112.pl. Na ich stronie czytamy:

15.01.2022 godz. 12:40. Spacerujące po lesie w miejscowości Krawcowizna (gmina Strachówka) dwie kobiety natknęły się na ludzkie zwłoki. Było to roznegliżowane ciało kobiety. Na miejscu od kilku godzin pracują służby. Policja pod nadzorem prokuratora zabezpiecza ślady i miejsce zdarzenia. Póki co nie nieznany jest wiek kobiety. Nie znaleziono przy niej żadnych dokumentów. Śledczy badają przyczyny śmierci.

Z kolei inny portal postanowił potwierdzić te informacje. I tak Warszawa w Pigułce skontaktowała się z Małgorzatą Wersocką z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariuszka przyznała, że faktycznie znaleziono zwłoki kobiety w lesie, ale nie podała żadnych szczegółów. Dodała tylko, że badane są okoliczności tego zdarzenia.

Źródła: wwl112.pl, warszawawpigulce.pl

Może Cię zainteresować

zamknij