×

Nagie zdjęcia Melanii Trump wyciekły do sieci. Twitter nie chce ich usunąć

Nagie zdjęcia Melanii Trump niespodziewanie pojawiły się w internecie. Za ich publikację odpowiada gwiazda muzyki Cardi B. Pomimo faktu, że wpłynęła już skarga, administratorzy Twittera sprzeciwili się usunięciu posta. Za to kilka miesięcy temu nie mieli obiekcji, aby na stałe zablokować konto jej męża.

Afera w sieci

Na początku stycznia tego roku cały świat wstrzymał oddech, gdy niespodziewanie profile Donalda Trumpa na Instagramie, Facebooku oraz Twitterze zostały zablokowane. Były prezydent USA na zawsze stracił możliwość posiadania konta w serwisie Twitter. Wielu specjalistów uważa, że to wydarzenie bezpowrotnie zmieniło sytuację na świecie. Odtąd stało się jasne, że wielkie korporacje zyskały nieograniczoną kontrolę nad wszystkimi ludźmi – nawet przywódcami najpotężniejszych mocarstw. Niektórzy uważają, że ten zabieg miał na celu uchronić przeciwników Trumpa przed udostępnieniem przez niego kompromitujących ich materiałów.

Temat korzystania z serwisu przez najbardziej wpływowych ludzi świata znów powraca. Tym razem w kontekście Melanii Trump. Okazuje się, że kontrowersyjna raperka Cardi B. opublikowała na Twitterze nagie zdjęcia żony Donalda Trumpa. Piosenkarka zrobiła to w trakcie internetowego sporu z komentatorką Candace Owens. Fotografie przedstawiające byłą pierwszą damę powstały w 1996 roku na potrzeby jednego z francuskich magazynów. Po raz pierwszy zrobiło się o nich głośno podczas kampanii prezydenckiej w 2016 roku.

nagie zdjęcia Melanii Trump 4
Twitter
nagie zdjęcia Melanii Trump 2
Twitter

Nagie zdjęcia Melanii Trump

Gdy Candace Owens stwierdziła, że występy Cardi B. to najlepszy dowód na upadek wartości moralnych, raperka opublikowała zdjęcia Melanii Trump. W opisie fotografii Cardi B. oświadczyła, że współczesne kobiety dobrowolnie zgadzają się na to, aby mężczyźni traktowali je w sposób przedmiotowy.

Nie! Candy, mężczyźni traktują kobiety w taki sposób, w jaki one pozwalają im się traktować. Inspirowałam się naszą byłą pierwszą damą.

Później Cardi B. tłumaczyła, że wcale nie zamierzała obrazić Melanii Trump. Zarzekała się przy tym, że żona Donalda Trumpa jest dla niej niekwestionowaną idolką. Powiedziała nawet, że jako pierwsza dama udowodniła, że pozowanie nago do zdjęć nie musi stać w sprzeczności z rzetelnym wypełnianiem obowiązków żony głowy państwa.

Pokazała mi, że można występować nago (…) i mimo tego pewnego dnia zostać pierwszą damą.

Twitter

Podwójne standardy Twittera

Melania Trump póki co nie odniosła się do tematu publikacji jej nagich zdjęć na Twitterze. Tymczasem administratorzy portalu odmówili usunięcia fotografii oświadczając, że jej obecność nie narusza zasad Twittera.  Melania Trump już jako nastolatka rozpoczęła karierę modelki. W wieku 18 lat podpisała kontrakt z agencją z Mediolanu. Później mieszkała w Paryżu, gdzie jej kariera nabrała większego tempa. Gwiazda pojawiła się na okładce magazynów takich, jak m.in.: „Vogue” czy „Harper’s Bazaar”.

nagie zdjęcia Melanii Trump 5
Twitter

Jill Biden przyćmi Melanię Trump? Projektantka Agaty Dudy nie ma wątpliwości

Fotografie: Twitter, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij