×

Minęło 8 lat od kiedy ta kobieta urodziła ośmioraczki. Dziś nie tylko dzieci się zmieniły, ale też ona.

Czy imię i nazwisko Nadya Suleman coś Ci mówi? A może kojarzysz kobietę, którą okrzykniętą „Oktomamą”, po tym jak na świecie pojawiły się jej ośmioraczki? W końcu możesz kojarzyć ją z licznymi operacjami, które miały przybliżyć ją do idealnego wyglądu swojej wielkiej idolki – Angeliny Jolie.

Tak, Nadya Suleman niejednokrotnie była tematem numer jeden. A informacje odnośnie jej życia mogliśmy znaleźć nie tylko w sieci, ale i kolorowych magazynach oraz programach telewizyjnych.

Kobieta urodziła ośmioraczki w 2009 roku. Przed pojawieniem się maluchów, Nadya wychowywała już 6 dzieci.

Po narodzinach ośmioraczków życiem młodej mamy zainteresowały się media. Kobieta postanowiła wykorzystać ten moment, aby stać się sławną osobą. Wystąpiła w kilku programach, m.in. The Oprah Winfrey, a także zgodziła się wziąć udział w filmie dokumentalnym „Octomom: The Incredible Unseen Footage.”

Kiedy wydawało się, że 5 minut młodej mamy minęło, Nadya ponownie powróciła. Tym razem okazało się, że kobieta zagrała w filmach dla dorosłych. Jak później tłumaczyła, zrobiła to, aby utrzymać swoją rodzinę.

Nadya zrozumiała jednak, że w ten sposób daje zły przykład swoim dzieciom, dlatego też postanowiła zerwać z dawnym życiem.

Głównym powodem tej decyzji były moje córki, a szczególnie najstarsza córka Amerah. Mając 10-lat, zaczęła mnie naśladować – wyjaśnia kobieta.

Ta sytuacja zmieniła wszystko. Nadya doszła do wniosku, że nie chce, aby jej córka zeszła na złą drogę, która zniszczy jej szansę na szczęśliwą przyszłość.

W tej chwili zdałam sobie sprawę, że wolałabym być bezdomną i mieszkać z moimi dziećmi w vanie, niż kontynuować taki styl życia. Nie chciałam takiego życia dla moich dzieci – kontynuuje.

Nadya całkowicie odmieniła swoje życie. Kobieta zdecydowała się nawet zmienić swoje imię. Od pewnego czasu używa imienia Natalie.

Bohaterka wpisu wraz z dziećmi przeniosła się do Orange County w Kalifornii około trzy lata temu. Obecnie pracuje jako doradca w ramach terapii rodzinnej. 

Znowu żyję. Jako „Oktomama” byłam żywym trupem – podkreśla kobieta. Nigdy wcześniej nie czułam się tak wolna i szczęśliwa – dodaje.

Może Cię zainteresować

zamknij