×

Na półce z ciastkami w Biedronce zauważył myszy. Zdjęcia potwierdzające to wrzucił do sieci

W Biedronce w Chojnowie w województwie dolnośląskim doszło do niecodziennej sytuacji. To właśnie tam klienci popularnej sieciówki na dziale z pieczywem zauważyli… myszy. Świadkowie postanowili opublikować zdjęcia w sieci dla wszystkich niedowiarków. Fotografie wywołały ogromne poruszenie wśród internautów.

Reakcje ludzi

Fotografie przedstawiają gryzonie, które kryją się wśród pieczywa. Myszy nie mogły oprzeć się pysznościom. Ich łupowi padły bowiem drożdżówki oraz pączki.

Smakowite bułeczki w biedronce na blokach – czytamy pod zdjęciem zamieszczonym na profilu Chojnów na Facebooku

Pod postem dosłownie zawrzało. Fotografię niemal natychmiast zalała fala komentarzy osób, które nie kryły oburzenia całą sytuacją.

Do sprawy odniosła się sama sieć handlowa

Biuro prasowe sieci Biedronka oficjalnie oznajmiło, że planuje przeprowadzić dodatkowe kontrole w mieszczących się w Chojnowie marketach. Zapewnia również, że sieciówka posiada specjalne proceduty dotyczące regularnego zwalczania gryzoni.

W naszej sieci posiadamy procedury dotyczące regularnej profilaktyki i zwalczania szkodników. Zgodnie z nimi, wyspecjalizowane firmy zewnętrzne minimum raz na kwartał dokonują kontroli w każdym sklepie pod kątem ewentualnego występowania szkodników oraz w zakresie sprawdzenia stanu wszystkich urządzeń zabezpieczających przed nimi – podkreślono w komunikacie

W tym miejscu należy również podkreślić, że każda placówka jest wyposażona w specjalne karmniki deratyzacyjne, które również mają przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się szkodników. Powyższe procedury dotyczą wszystkich naszych sklepów, w tym również tych zlokalizowanych w Chojnowie – dodano

Co byście zrobili, gdybyście zobaczyli myszy na półkach sklepowych podczas robienia zakupów?

Może Cię zainteresować