×

Mroczna przepowiednia Wojciecha Glanca. Cała Europa pogrąży się w żałobie

Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i „Mam Talent”. Mroczna przepowiednia jasnowidza mocno zaniepokoiła jego fanów. Co przepowiedział Glanc?

Jego wizje się sprawdzają?

Był gwiazdą „Big Brothera”. Potem wystąpił w „Mam Talent”, ale jego talentem wcale nie było przewidywanie przyszłości. Wojciech Glanc zaprezentował się jako… brzuchomówca. Chociaż brzmi to raczej jak opis kogoś, kto za wszelką cenę dąży do zdobycia sławy, dziś Wojciech Glanc cieszy się dużym zainteresowaniem jako tarocista i jasnowidz.

Glanc miał przewidzieć śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie oraz wybuch pandemii. Czy i tym razem będzie miał rację?

Mroczna przepowiednia jasnowidza

Podczas gdy wszyscy czekamy na jakieś dobre wieści, jasnowidz Wojciech Glanc postanowił dostarczyć nam kolejnych powodów do zmartwień. W nagraniu, które zamieścił w serwisie YouTube 5 grudnia, Glanc mówi, że zobaczył przerażające rzeczy.

Jasnowidz twierdzi, że w jego wizjach pojawiają się motywy destabilizacji niemal całego świata, a także symbole świadczące o nadciągającej międzynarodowej żałobie.

Telewizory przepasane czarną wstęgą (…) Czarny korowód, myślę w tym momencie o tych pojazdach, które przewożą trumny (…) czarny korowód na skalę wręcz światową (…) Europa w czerni

– opowiada Glanc.

Wizjoner twierdzi, że widzi również zmieniające się granice państw. Ale na tym nie koniec.

Elżbieta II i Lech Wałęsa

Co łączy brytyjską monarchinię i byłego prezydenta Polski? Oboje pojawiają się w wizjach Wojciecha Glanca. Jasnowidz jest mocno zaniepokojony tym, co zobaczył i poważnie boi się o zdrowie i życie byłego prezydenta oraz brytyjskiej monarchini.

Glanc uważa, że śmierć królowej Elżbiety mogłaby spowodować zawirowania na całym świecie, ponieważ to 94-letnia monarchini trzyma sytuację „pod butem”.

Widzę taką karetę królowej angielskiej, ale widzę ten obraz z jakby z przeszłości. Królową angielską razem z Wałęsą. […] Mam wrażenie, że tak kareta jedzie (i jakby to powiedzieć) jakby obraz się rozjeżdżał, rozsuwał na dwie strony i jakby wjeżdżali w światło. Wałęsa i królowa angielska. Wjeżdżają, zamyka się ten obraz i rusza ta fala, o której powiedziałem. Czarny korowód. Destabilizacja.

– opowiada Glanc.

Glanc to kolejny po Jackowskim jasnowidz, który miewa ostatnio właściwie jedynie czarne wizje, a przynajmniej tylko tymi dzieli się z fanami.

Fotografie: Facebook, www.youtube.com

Może Cię zainteresować