×

Moses J. Moseley nie żyje. 31-latek znany był z serialu „The Walking Dead”

Świat kina obiegła bardzo smutna informacja. Moses J. Moseley nie żyje. Aktor znany z serialu pt. „The Walking Dead” („Żywe trupy”) miał zaledwie 31 lata. Odszedł zdecydowanie za wcześnie.

Moses J. Moseley nie żyje

Portal TMZ poinformował, że rodzina Mosesa zgłosiła zaginięcie w zeszłym tygodniu. Następnie skontaktowano się z firmą montującą systemy komunikacyjne w samochodach, dzięki której namierzono auto aktora. Jak podaje portal TMZ.com ciało Mosesa J. Moseley’a zostało znalezione w samochodzie niedaleko Atlanty w miasteczku Stockbridge. Moses miał ranę postrzałową głowy. Trwa śledztwo, które ma potwierdzić, czy za śmierć 31-latka są odpowiedzialne osoby trzecie. Służby nie wykluczają jednak samobójstwa.

Przyjaciele reagują na śmierć Mosesa J. Moseleya

W sieci pojawiło się już pełno wpisów, w których pożegnano aktora. Bliscy wspominają go jako ciepłą, radosną, życzliwą i pełną energii osobę.

Moses był bardzo utalentowaną osobą. Otaczała go jasna aura. Tęsknią za nim jego przyjaciele, rodzina i fani. Zawsze był kulą radosnej energii

– napisała w oświadczeniu jego agentka Tabatha Minchew.

Nasze myśli i modlitwy kierujemy teraz w stronę członka rodziny „The Walking Dead”, Mosesa J. Moseleya

– przekazała stacja AMC.

Jestem załamany na wieść o odejściu Mosesa. Był niezwykle życzliwą i cudowną istotą ludzką. Będzie mi Cię brakowało, mój przyjacielu

– skomentował śmierć aktora kolega Moseleya z planu „The Walking Dead”, Jeremy Palko.

Kariera Mosesa J. Moseley’a

Moseley przyszedł na świat 23 grudnia 1990 roku w miasteczku Aiken w Południowej Karolinie. Jako młody chłopieć być prawnikiem, w związku z czym studiował sądownictwo karne, jednocześnie pracując w modelingu. Życie miało na niego jednak inne plany. Pewnego dnia po zajęciach ktoś podszedł do niego i zapytał, czy nie chciałby wystąpić w filmie pt. „Radośnie śpiewajmy” z 2012 roku z Queen Latifah i Dolly Parton. Zgodził się i od tego momentu jego życie diametralnie się zmieniło. Przyszły kolejne castingi. Już w 2013 roku zadebiutował na wielkim ekranie w filmie pt. „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Największą rozpoznawalność przyniosła mu natomiast rola w serialu „The Walking Dead”, gdzie wcielił się w jednego z zombie, którego prowadza za sobą Michonne. Oprócz tego Moseleya mogliśmy zobaczyć również w takich produkcjach jak „Queen of the South”, „American Soul” czy „Watchmen”.

Źródła: kultura.onet.pl, tvn24.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować