×

Monika Richardson pokazała partnera. To znany polski biznesmen

Pod koniec marca dziennikarka rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim po 10 latach związku. W maju okazało się, że u jej boku jest już inny mężczyzna. Monika Richardson pokazała partnera – kim jest nowy ukochany dziennikarki?

Nowy rozdział

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli parą przez 10 lat. W tym czasie bardzo chętnie mówili w mediach o swoim życiu prywatnym i to z detalami – para zdradzała nawet szczegóły ze swojej alkowy. Dla dziennikarki znany aktor porzucił swoje dotychczasowe życie i rodzinę, za co zapłacił wysoką cenę. Zamachowski zgodził się na alimenty w wysokości 4 tysięcy złotych miesięcznie na czworo swoich dzieci. Jak się okazało po czasie – to Monika pomagała w spłacie – z pieniędzy za wynajem swojej willi. W jednym z wywiadów przyznała, że od rozwodu męża zapłacili byłej żonie milion dwieście tysięcy złotych.

Chociaż Monika i Zbigniew wydawali się bardzo zdeterminowani i skłonni do poświęceń, ich związek nie przetrwał próby czasu. Tuż po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie pary, zaczęło się robić głośno o rzekomych romansach Zamachowskiego.

Monika Richardson pokazała partnera

Po rozstaniu również Monika Richardson szybko związała się z nowym partnerem. Co więcej, na Instagramie przyznała, że tak szczęśliwa nie była od 10 lat. Ile w tym stwierdzeniu prawdy?

Patrząc na dziennikarkę śmiało można stwierdzić, że promienieje u boku Konrada Wojterkowskiego – polskiego producenta filmowego, z którym jakiś czas temu Richardson przeprowadzała wywiad dla „Wprost”. Najwyraźniej wywiad się udał, ponieważ dziennikarka i jej rozmówca postanowili kontynuować znajomość.

W czerwcu Monika Richardson i Konrad Wojterkowski wyjechali razem do Hiszpanii. Teraz odkrywają razem uroki Polski.

Ostatnio dziennikarka dodała zdjęcie z ukochanym, które powstało podczas spływu kajakowego na Warmii.

Gdy z was dwojga tylko twój partner wygląda świetnie na jedynym wspólnym zdjęciu…

– napisała Richardson.

Fanki dziennikarki mocno kibicują parze.

Pani Moniko, tak chyba trzeba żyć. Bardzo Was pozdrawiam.

Pani Moniko , jest super 🔥 Widać dużą zmianę……😍

Kibicuje Wam bardzo. Dużo najlepszego. Niech zycie płynie jak najpiekniej dla Was❤️

– czytamy w komentarzach.

Czy u boku Wojterkowskiego dziennikarka wreszcie odnajdzie upragnione szczęście?

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij