×

Monika Mrozowska odpowiada na atak dotyczący jej dzieci. „Szczęśliwa rodzina…”

Monika Mrozowska odpowiada na atak ze względu na swoje dzieci. Wielu internautów nie podoba się, że dzieci są z rozbitej rodziny.

Aktorka znana z „Rodziny Zastępczej”

Monika Mrozowska opublikowała kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie piękne rodzinne zdjęcie. Na ciepłej, pełnej pozytywnej energii fotografii Monika pozuje z czwórką swoich dzieci. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i pozdrowień. Nie wszystkim jednak udzielił się ten dobry nastrój.

Niektórzy internauci wykorzystali wpis Moniki i w obrzydliwy sposób zaatakowali ją w komentarzach, zarzucając jej, że jej dzieci mają różnych ojców. Mrozowska zdecydowanie zareagowała i dobitnie odpowiedziała na atak. Monika Mrozowska, znana jest szerokiej publiczności z roli Majki w bardzo popularnym serialu „Rodzina Zastępcza”.

Monika Mrozowska przyznaje, że od lat mierzy się z hejtem

I mimo że emisja serialu zakońmu, Monika nadal jest kojarzona z tą rolą. Poza tym od lat spełnia się w roli ifluencerki znanej ze swojej miłości do gotowania i zdrowego trybu życia. W swoich mediach społecznościowych dzieli się z fanami fragmentami swojego prywatnego życia. Przyznaje jednak, że zdarza jej się mierzyć z hejtem:

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam życie – powiedziała w rozmowie z „Party”.

Monika Mrozowska odpowiada na atak ze względu na swoje dzieci

Monika Mrozowska niedawno po raz czwarty została mamą. To szczęśliwe wydarzenie zwróciło na nią oczy mediów i internautów. Kilkumiesięczny Lucjan jest synem Moniki i Macieja Auguścika-Lipki. Monika ma także syna Józefa, którego tatą jest operator filmowy Sebastian Jaworski, a będąc w związku z Maciejem Szaciłłą urodziła dwie córki: Karolinę i Jagodę.

Na Instagram Monika wrzuciła zdjęcie z całą czwórką. Przy okazji podzieliła się też swoją refleksją na temat tego, jak zbawienna bywa w życiu rodzinnym rozłąka…

Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka … Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak ! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja żeby odpocząć (…) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie „uwiązani”, ale…. że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca… Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość. Da im siłę i odwagę do podejmowania rozmaitych wyzwań. Bo będą czuli, nawet będąc na innym kontynencie, że w razie potrzeby JESTEM (..) W poniedziałek czeka na nas piękna, wspólna, rodzinna przygoda (..) Nie będę zdradzać nic więcej, bo chciałbym Wam zrobić niespodziankę(..). Razem z tą czwórką ze zdjęcia. Kocham ich najmocniej na świecie. Nawet gdy ten świat i tysiące kilometrów dzielą nas od siebie.

W paskudny sposób wytknięto jej, że jej dzieci mają kilku różnych ojców

Pod postem Moniki, oprócz wielu miłych wiadomości i ciepłych słów pojawiły się także te atakujące celebrytkę. Jedna z internautek wytknęła jej:

Tak to jest jak każde z innym, a dzieci nie będą miały prawdziwej rodziny…

Monika nie pozostawiła tej paskudnej uwagi bez komentarza. Zareagowała i w dosadny sposób odpowiedziała oberwatorce:

Prawdziwa rodzina to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą dla dobra dzieci, które faktycznie super rozwijają się w domach pełnych nienawiści.

Wywołało to falę kolejnych komentarzy, rozgorzała dyskusja. Pojawiło się jednak mnóstwo głosów wspierających Monikę. To cenne, bo dobrze jest wierzyć, że można tworzyć wspierającą się, szczęśliwą rodzinę, nawet, gdy związek dwojga ludzi się rozpadł.

Monika Mrozowska wyjawiła nam sekret swojego pięknego wyglądu. Wiadomo już, jak dba o sylwetkę

Źródła: Oburzający atak na dzieci Moniki Mrozowskiej: ,,Każde z innym". Odpowiedziała mistrzowsko (lelum.pl), www.se.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować