×

Monika Miller nagrała piosenkę. Nie wszystkim się spodobała

Monika Miller nagrała piosenkę, do której teledysk można już znaleźć w sieci. 24-latka w swoim nowym, mrocznym utworze zwraca się do mężczyzny, przez którego została zraniona. Co więcej, nie występuje pod swoim imieniem i nazwiskiem, lecz pod pseudonimem. Jak na nowy hit wnuczki Leszka Millera zareagowali internauci?

Kariera Moniki Miller

O Monice Miller po raz pierwszy zrobiło się głośno, kiedy jej dziadek, Leszek Miller, pochwalił się na Twitterze swoją wnuczką. Wtedy zainteresowanie wokół 22-letniej wtedy dziewczyny diametralnie wzrosło i trwa do dzisiaj. Media bardzo szybko zwróciły uwagę na jej liczne kolczyki i tatuaże, które pokrywają znaczą część ciała celebrytki, a tym samym stały się jej znakiem rozpoznawczym. Udzieliła nawet kilku wywiadów, gdzie o nich opowiadała.

Na ulicy czy w autobusie padały w moim kierunku takie epitety, których nawet nie wypada powtórzyć. Nie wpuszczali mnie też do restauracji, byłam wyrzucana z klubów, bo ktoś stwierdził, że jestem prostytutką – mówiła Monika Miller

Monika Miller miała m.in. propozycje wzięcia udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Dzisiaj 24-latka jest aspirującą fotomodelką. Nie jest jednak zainteresowana typowymi sesjami zdjęciowymi. Zdecydowanie bardziej zachwyca się modelkami alternatywnymi i popularnymi tatuatorkami.

Monika Miller nagrała piosenkę

Instagram

Przygoda z muzyką

Nie da się ukryć, że Monika przeżywa w tym momencie swoje przysłowiowe „pięć minut”, o czym może świadczyć chociażby jej udział w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie towarzyszy jej Jan Kliment. Na tym jednak nie koniec jej przygód z muzyką. Fotomodelka postanowiła spróbować swoich sił również jako piosenkarka.

Monika Miller nagrała piosenkę

Wczoraj na portalu YouTube pojawił się nowy teledysk do najnowszej piosenki Moniki Miller pt. „W bezruchu”. Fotomodelka nie posługuje się w jego przypadku swoim imieniem i nazwiskiem lecz pseudonimem MONAMI. W stosunkowo mrocznym utworze zwraca się do mężczyzny, który ją zranił.

W bezruchu znowu tonę, a ciernie robią swoje. Wypijam grzechu trochę, a straty liczę potem… Uduszę cię we śnie. Młody nie jesteś, więc łyk prawdy przełkniesz… 

Być ze mną to prestiż. Nie na twoje nerwy, chłopie – słyszymy w utworze

Do tej pory utwór został odtworzony na portalu YouTube blisko 7 tys. razy.

Dziękuje wszystkim, którzy pracowali przy powstawaniu tego teledysku i piosenki. To dla mnie bardzo ważny moment, dzięki Wam spełnia się moje marzenie. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie chodził Wam po głowach – czytamy w opisie do utworu

Reakcje internautów

Jak nowy utwór Moniki Miller odebrali internauci? Okazuje się, że w komentarzach pod utworem możemy znaleźć pełno ciepłych i miłych słów.

Wpada w ucho

Spoko nuta, dobra robota !

Spodziewałam się totalnego badziewia, a to jest naprawdę fajna nuta! Dobra robota, Monami

Absolutnie nie spodziewałem się aż takiego zaskoczenia – piszą internauci

Myślicie, że powyższe wpisy staną się one motorem napędowym do dalszej twórczości MONAMI? Posłuchajcie sami i dajcie znać, czy jesteście równie mile zaskoczeni

Polecane

Może Cię zainteresować