×

Modelka została niewolnicą w Dubaju. To miały być jej wymarzone wakacje

To były wakacje rodem z horroru. Modelka z Rosji została seksualną niewolnicą w Dubaju. Przez 55 dni wielokrotnie ją wykorzystywano i gwałcono. Na piekło skazał ją jej własny narzeczony. Nie miała pojęcia, że ukochany okaże się potworem.

Modelka została seksualną niewolnicą w Dubaju przez swojego partnera

Anastazja Orłowa to 31-letnia modelka i tancerka z Rosji. Kilka lat temu wybrała się na wakacje do Dubaju. Do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich pojechała razem ze swoim narzeczonym Edgarem Marczenkowem. Według jej relacji, to właśnie on zrobił z niej niewolnicę. Miał wielokrotnie zmuszać ją do stosunków z nieznajomymi mężczyznami i wszystko nagrywać.

modelka,która została seksualną niewolnicą w dubaju
YouTube

Ukochany okazał się potworem

Modelka spotykała się z Edgarem od roku i czuła się z nim bezpiecznie. Kompletnie nie spodziewała się, że może posunąć się do czegoś takiego. Jego prawdziwe oblicze poznała dopiero w Dubaju. Najpierw wyrzucił jej przez okno 16. piętra telefon i odciął ją od wszystkich znajomych. Później odebrał paszport i uniemożliwił wyjazd ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

anastazja orłowa i jej narzeczony
YouTube

Modelka, która została niewolnicą, była bita i gwałcona

Relacja Anastazji jest przerażająca. Zgodnie z jej słowami, przez 55 dni była wykorzystana przez setki mężczyzn. Do ich dubajskiego apartamentu przychodzili nie tylko Arabowie. Wszyscy mężczyźni byli bardzo brutalni. Przy jednym ze spotkań ktoś złamał jej nos, a inny mężczyzna uderzył z ogromną siłą w skroń. Bała się, bo narzeczony groził, że zakopie ją na pustyni, po czym zabije całą jej rodzinę.

modelka,która została seksualną niewolnicą w dubaju
YouTube

Partner zaprzecza, żeby modelka została przez niego seksualną niewolnicą

Tymczasem słowa Edgara przeczą relacji Anastazji. Mężczyzna twierdzi, że na potrzeby partnerki wydał 5 milionów rubli. Niektórzy komentatorzy spekulują, że sprzedając 31-latkę, próbował odzyskać te pieniądze. Jednak on nie przyznaje się do winy i twierdzi, że kobieta nadal powinna oddać mu milion rubli.

edgar marczenkow
YouTube

Brutalne nagranie z Dubaju wyciekło do rosyjskich mediów i zdaje się potwierdzać relację modelki. Jednak Edgar wystąpił w programie stacji Rossija 1, gdzie zaprzeczył wszystkiemu. Twierdzi, że cały film był ustawiony. Dodał przy okazji, że Anastazja ma po prostu lekkie obyczaje i skłonności do BDSM.

anastazja orłowa i jej narzeczony
YouTube

Mogła uciec?

Ci, którzy nie wierzą 31-latce, dziwią się, że skoro była wykorzystywana i bita, nie próbowała uciec. Stwierdzili, że przecież mogła wyjść na balkon apartamentu i wezwać pomoc. Jednak Rosjanka odpowiada, że wezwanie pomocy nie wchodziło w grę. Kobiety nie są traktowane dobrze w większości krajów arabskich. Bała się, że zostałaby uznana za prostytutkę i wylądowałaby w więzieniu.
_____________________________________________
*Miniatura wpisu ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij