×

Przeżył poważny wypadek samochodowy, w którym stracił twarz. Po wszystkim bał się spojrzeć w lustro…

W świecie, w którym każdy za czymś goni aż ciężko uwierzyć, że istnieją jeszcze prawdziwi bohaterowie, którzy są w stanie zaryzykować własnym zdrowiem i życiem, aby ratować innych. Tę cechę z pewnością posiada Mitch Hunter, były żołnierz ze stanu Indiana, który wykazał się ogromną odwagą i niestety zapłacił za to wysoką cenę.

Mitch był wysportowanym 20-latkiem, który był zawodowym żołnierzem. Cieszył się życiem i czerpał z niego garściami. Wszystko zmieniło się pewnego dnia. Na samochód, którym chłopak jechał do znajomych, spadł słup wysokiego napięcia. Ostatkiem sił Mitch swoim ciałem zasłonił dziewczynę… Chciał ją uratować.

mitch-hunter (1)

Doznał licznych i rozległych obrażeń. Przez kilka dni był w śpiączce. Gdy się wybudził, lekarze musieli przekazać mu straszną wiadomość…

mitch-hunter (2)

Mitch dowiedział się, że został porażony prądem. Najgorsze jednak było dopiero przed nim… Tuż po przebudzeniu lekarze poinformowali go, że stracił nogę i dwa palce.

mitch-hunter (3)

Jednak najgorszym przeżyciem było spojrzenie w lustro.

mitch-hunter (4)

Jego twarz została całkowicie zniszczona. Mitch był zdesperowany i załamany. Nie miał pojęcia, jak zareagują na niego jego dzieci. Nie chciał, aby odbierały go jako potwora. Powiedział nawet, że wolałby umrzeć w wypadku niż straszyć innych.

mitch-hunter (5)

Lekarze wiedzieli, że Mitch musi przejść przeszczep twarzy, ale on sam miał wątpliwości. Nie wiedział, jak się będzie czuć z twarzą zmarłego człowieka. Wkrótce jednak zdał sobie sprawę, że musi wykorzystać tę szansę. Chciał wrócić do normalnego życia, a przede wszystkim miał dość ciągłych podejrzliwych spojrzeń.

mitch-hunter (6)

Był jedną z pierwszych osób na świecie, u których przeprowadzono transplantację twarzy. Lekarze nie mieli pojęcia, czy organizm Mitcha przyjmie zupełnie nową twarz.

mitch-hunter (7)

Po kilkunastu godzinach operacji i rekonwalescencji można było mówić o sukcesie.

mitch-hunter (8)

Mitch poczuł się na tyle pewnie, że zapuścił nawet brodę. Akceptuje siebie w 100% i nie czuje się już skrępowany.

mitch-hunter (9)

Eksperymentuje z wyglądem i odzyskał dawną pewność siebie.

mitch-hunter (10)

Jego życie znów wygląda tak jak przed wypadkiem. Mitch najbardziej cieszy się z tego, że nie jest postrachem dla swoich dzieci i nie obawia się już odrzucenia.

mitch-hunter (11)

Jego przemiana jest niesamowita.

mitch-hunter (12)

Jego bohaterski czyn niemal pozbawił go życia. Dziś 35-letni mężczyzna cieszy się z każdej minuty. Chociaż los był dla niego okrutny, Mitch uważa, że dzięki temu zmienił się na lepsze.

Polecane

Może Cię zainteresować