×

Mikołaj Roznerski pochwalił się synem. Fani: „Nie wiedziałem, że jesteś tatą”

W dzień Ojca fani serialu M jak miłość przecierali oczy ze zdumienia. Mikołaj Roznerski udostępnił zdjęcie wspólnie z synem!

Prywatność ponad wszystko

Mikołaj Roznerski bardzo rzadko mówi o swojej prywatności. 37-letni aktor zyskał sporą sławę za rolę w M jak miłość, gdzie wciela się w Marcina Chodakowskiego. Na planie przeżywał wiele rozterek miłosnych, albowiem przystojny mężczyzna nawiązywał bliższe relacje z koleżankami z planu.

Aktor jest od lat związany z Adrianą Kalską i razem tworzą udany związek. Poznali się na planie serialu „M jak miłość”, gdzie również przyszło im zagrać parę. Niewielu jednak fanów wie, że kiedyś Roznerski był w związku z Martą Juras, którą również poznał na planie tego samego serialu. Owocem ich relacji jest 10-letni syn Antek.

Mikołaj Roznerski z synem

Mikołaj Roznerski z synem ma dobre relacje. Stara się ze wszystkich sił, aby jego dziecko nie odczuwało rozpadu relacji między ojcem a jego matką. O sprawie rodzicielstwa i ojcostwa rozmawiał w miesięczniku dla kobiet „Twoim Stylem”. Nie ukrywa, że obawiał się ojcostwa oraz żałuję błędów przeszłości:

Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł, nie jestem ojcem weekendowym. Początkowo bałem się odpowiedzialności, zastanawiałem się, czy nadaję się na ojca, czy będę umieć dać dziecku tyle miłości, ile potrzebuje… Kładłem na przedramieniu, idealnie się tam wpasowywał, po chwili się uspokajał. Ten ojcowski dotyk przynosił mu ukojenie. Do dziś lubimy się przytulać. Wiem, że Antoni jest ze mnie dumny. Jestem jego bohaterem.

Internauci nie kryją zaskoczenia. Wiele osób sądziło, że aktor nie ma jeszcze dzieci, albowiem nie sformalizował swojego związku z partnerką. Trzeba przyznać, że fotografia Mikołaj Roznerski z synem wygląda świetnie!

Źródła: superseriale.se.pl, www.telemagazyn.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij