×

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem! To będzie szóste dziecko z piątą żoną

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem! Pola Wiśniewska jest w ciąży, o czym szczęśliwi rodzice poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Ups, znów to zrobiliśmy” – czytamy w opisie do zdjęcia z testem ciążowym.

Pięć żon, pięć pociech

W przeszłości Michał Wiśniewski udowodnił, że jest płodnym artystą. Od pewnego czasu pokazuje, że śmiało sobie poczyna również jako mężczyzna i ojciec.

Wiśniewski nie należy do grona mężczyzn, którzy są stali w uczuciach. Zresztą artysta wcale się z tym nie kryje. U jego boku widzieliśmy już m.in. Magdę Femme, Mandarynę (matka Xaviera i Fabienne), Anię Świątczak (matka Etiennette i Vivienne) i Dominikę Tajner. Niedawno wokalista Ich Troje związał się z Polą – kobietą poznaną przez Internet, spoza świata show-biznesu. Wygląda na to, że miłość kwitnie, a Wiśniewski nie planuje kolejnego ślubu.

 

W styczniu 2021 r. para doczekała się synka, który otrzymał oryginalne imię – Falco Amadeus. Ptaszki ćwierkają, że mały Falco wkrótce będzie mieć siostrzyczkę!

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem!

Plotki na temat ciąży Poli Wiśniewskiej krążyły już od pewnego czasu. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie. Szczęśliwi rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem testu ciążowego. Wynik nie pozostawia złudzeń!

„Oops, We Did It Again”
– napisał Michał Wiśniewski w poście okraszonym emotikonami i hashtagami.
Wśród zamieszczonych hasztagów pojawiło się również żeńskie imię: Cloé. Możemy więc przypuszczać, że Falco będzie miał siostrzyczkę!

Przypomnijmy: Pola Wiśniewska jest już mamą czwórki dzieci.

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij