×

Kora zdradziła męża z sąsiadem! Przez 10 lat ukrywała prawdę

Miłość, namiętność, zdrady, rozstania… artystka przez lata wiodła bardzo bujne życie towarzyskie. Nie brakowało w nim dramatycznych wydarzeń i głęboko skrywanych tajemnic. Kora zdradziła męża z sąsiadem. Przez 10 lat ukrywała, kto jest ojcem jej dziecka.

Kora zdradziła męża z sąsiadem

Ostatnio dużo się mówi na temat płomiennego romansu Kory i Ryszarda Terleckiego, który jest obecnie prominentnym politykiem. Ale prywatne życie artystki pełne było burzliwych związków i nieoczekiwanych wydarzeń. Piosenkarka kochała na zabój, zdradzała, porzucała. Ale potrafiła też być wierna przez długie lata. Ryszarda Terleckiego zdradziła po roku związku. Zdrady dopuściła się na jego oczach.

Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim. W dużej mierze nasz hipisowski związek opierał się na ostrym seksie

– wyznała po latach artystka w publikacji „Kora i Maanam: podwójna linia życia”.

Po Terleckim miejsce u boku Kory zajął Marek Jackowski. Piosenkarka wyszła za niego za mąż w 1971 r. Ale i Jackowski wkrótce podzielił los Terleckiego. Po pięciu latach Kora zdradziła go z sąsiadem, Kamilem Sipowiczem. Rozwiedli się po 13 latach.

10 lat w niewiedzy

Owocem romansu Kory i Kamila Sipowicza był syn Szymon. Jednakże Marek Jackowski długo myślał, że to on jest biologicznym ojcem chłopca. Żył z tym przekonaniem przez 10 lat. Szymona wychowywał jak własnego syna.

Artystka ukrywała prawdę przez dekadę, ale potem otwarcie przyznawała się do zdrady w wywiadach.

Poznaliśmy się, gdy Kora była mężatką i miała już dziecko. To nie był łatwy początek. Mimo że byłem hipisem, nie brałem udziału w żadnej hipisowskiej wolnej miłości. Kora była moją pierwszą kobietą

– przyznał Kamil Sipowicz „Wysokim Obcasom” rok po śmierci ukochanej. Sipowicz towarzyszył Korze do ostatnich chwil życia.

8 czerwca 2022 r. Olga Sipowicz, znana wszystkim jako Kora, obchodziłaby 71. urodziny. Zmarła w 2018 r., po długich zmaganiach z wyniszczającą chorobą nowotworową. Przed śmiercią artystce udało się doprowadzić do tego, że minister zdrowia podpisał decyzję o objęciu refundacją drogiego leku, zawierającego substancję czynną olaparyb.

Twórczość Kory nadal jest obecna w polskiej popkulturze i trudno sobie wyobrazić, by kiedyś miało być inaczej.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij