×

Lewandowski doczekał się syna! „Do trzech razy sztuka. Jest junior”

Lewandowski doczekał się syna! Sportowiec pochwalił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. „Do trzech razy sztuka – napisał dumny lekkoatleta.

Kim jest Marcin Lewandowski?

Nie samą piłką nożną człowiek żyje. W Polsce jest wielu utalentowanych sportowców. Do tego grona należy także Marcin Lewandowski. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów w ostatnim czasie.

Zdobywał medale wielu ważnych imprez w biegach średniodystansowych (wywalczył m.in. brązowy medal na mistrzostwach świata i trzy medale podczas mistrzostw Europy: jeden złoty i dwa srebrne). 35-latek specjalizował się w biegach na 800 i 1500 metrów. Jednak w maju Lewandowski ogłosił, że kończy sportową karierę.

Z przykrością i smutkiem, ale jednocześnie z wielką radością chciałbym oficjalnie ogłosić, że kończę przygodę ze sportem, a przynajmniej tym wyczynowym

– przekazał w mediach społecznościowych.

To było piękne 16 lat biegania, niesamowita przygoda, która dobiegła końca. Coś się kończy i coś się zaczyna, bo w listopadzie po raz kolejny zostanę tatą

– pisał wówczas sportowiec.

Decyzję o zakończeniu kariery sportowej Lewandowski podjął głównie ze względu na wypadek córeczki Midii, do którego doszło, gdy dziewczynka uczestniczyła w zajęciach z gimnastyki artystycznej. Lewandowski postanowił skupić się na rodzinie. Teraz przekazał radosne wieści!

Lewandowski doczekał się syna!

Roberta Lewandowskiego i Marcina Lewandowskiego łączy nie tylko nazwisko i sportowa kariera. Obaj są także ojcami dwóch ślicznych córek (piłkarz jest ojcem Klary i Laury, a lekkoatleta Midii i Mii). Ale teraz Marcin Lewandowski doczekał się także synka!

Do trzech razy sztuka. Jest junior

– napisał sportowiec w mediach społecznościowych i zamieścił zdjęcie USG.

Lewandowski został ojcem
Instagram

Lewandowski z pewnością otrzymał już sporo gratulacji od kibiców i innych sportowców. I my gratulujemy i życzymy dużo zdrowia maluszkowi i mamie!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij