×

Narodziny dziecka to prawdopodobnie jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu każdego rodzica. Wie coś o tym rodzina Curwoodów z Cleethorpes z Anglii, która nie mogła doczekać się przyjścia na świat pierwszego potomka.

Mike i Briony Curwood byli bardzo szczęśliwi na myśl, że ich rodzina w końcu się powiększy. W 21 tygodniu ciąży, brytyjska para udała się na badania w celu ustalenia płci dziecka. Okazało się, że na świat ma przyjść dziewczynka. I choć ciąża przebiegała pomyślnie, wszystko zmieniło się zaledwie kilka tygodni później.

W 30. tygodniu ciąży Briony zauważyła, że dziewczynka od kilku dni wcale się nie porusza. Obawiała się, że coś mogło pójść nie tak, dlatego pojechała do lekarza

Szybko okazało się, że maleństwo przestało rosnąć już w 22 tygodniu ciąży. USG wykazało również, że dziewczynka nie rozwijała się w łonie matki, a wszystko za sprawą dysfunkcji łożyska

Powiedzieli mi, że muszę przygotować się na poród już teraz. Początkowo byłam tym bardzo podekscytowana, bo wiedziałam, że już za chwilę zobaczę moje dziecko… Nie wiedziałam kompletnie nic o wcześniakach. Dopiero po chwili zdałam sobie sprawę, że moje dziecko nie powinno się jeszcze urodzić i zaczęłam bać się o jego zdrowie.

Ava przyszła na świat 19 grudnia 2016 roku przez cesarskie cięcie. Ważyła jedynie 0,65 kg

Świeżo upieczona mama nie mogła zobaczyć ani dotknąć swojej córeczki przez cztery dni. Jak sama wyznaje, była tym załamana i przeraźliwie bała się, że dziewczynka nie przeżyje. Ava miała bardzo wiele problemów zdrowotnych, jednak jej maleńki organizm nie poddawał się. Cała rodzina modliła się i prosiła Boga o cud i łaskę zdrowia dla tej kruszynki. Ich modlitwy zostały wysłuchane.

Dziś Ava jest w pełni zdrowym dzieckiem. Dziewczynka waży już ponad 9 kilogramów, a jej wszystkie problemy zdrowotne odeszły w niepamięć. Rodzice mogą być z niej naprawdę dumni!

Polecane

Może Cię zainteresować