×

Joe Jonas i Sophie Turner zostaną rodzicami! Aktorkę „Gry o tron” i wokalistę „Jonas Brothers” czekają zmiany

Związek Joe Jonasa i Sophie Turner trwa już prawie 4 lata. Początkowo niedowiarkowie uważali, że będzie to jedynie przelotna znajomość. Teraz Jonas i Turner są małżeństwem i wszystko wskazuje na to, że spodziewają się pierwszego potomka.

Joe Jonas zostanie ojcem

30-letni piosenkarz, który zdobył sławę dzięki współtworzonemu z braćmi zespołu muzycznego Jonas Brothers i 23-letnia aktorka znana z serialu Gra o tron są jedną z najchętniej śledzonych par show biznesu. Początek ich znajomości nie zapowiadał, aby mieli stworzyć długotrwały związek. Mówiło się nawet, że może to być „ustawka” w celu promocji.

Turner i Jonas zaręczyli się w październiku 2017 roku. Gdy 2 lata później pod wpływem impulsu zdecydowali się na ślub w Las Vegas, sceptycy sądzili, że związek zakończy się tak jak większość małżeństw zawieranych w stolicy hazardu. Wbrew tym przewidywaniom, jakiś czas później para wzięła ślub po raz kolejny. Tym razem miał on bardziej tradycyjny charakter, a ceremonia odbyła się w Chateau de Tourreau w południowej Francji. Brali w niej udział bliscy i przyjaciele pary młodej. Teraz w życiu młodego małżeństwa szykują się kolejne zmiany, ponieważ wkrótce Joe i Sophie zostaną rodzicami!

Wielka tajemnica

Gwiazdy starają się utrzymać informację o ciąży Sophie w jak największej tajemnicy. Mimo to, jak twierdzi anonimowe źródło, przyjaciele i rodzina pary są bardzo podekscytowani i nie mogą się doczekać narodzin dziecka. Przyszła mama stara się jak może, aby ukryć swoją ciążę. Chęć zachowania tej informacji w tajemnicy może wynikać z faktu, że Sophie Turner od wielu lat zmaga się z depresją spowodowaną niezadowoleniem z własnego wyglądu i nadmierną wrażliwością. Aktorka niejednokrotnie przyznawała, że bardzo smuciły ją komentarze na temat jej problemów z cerą i nadwagą. 

Możesz przeczytać dziesięć pozytywnych komentarzy i je ignorujesz, ale potem czytasz jeden negatywny, który wytrąca cię z równowagi. (…) Na planie wciąż martwiłam się o kąty kamery, o swoją twarz – mam duży nos, o czym ludzie uwielbiają mi przypominać – i to wpływało na moją pracę

Być może obawa przed nieprzychylnymi komentarzami jest jednym z powodów dla, których Sophie stara się dobierać kreacje tak, aby zakryć zaokrąglający się stopniowo brzuch. Do tej pory Joe i Sophie nie potwierdzili oficjalnie, że oczekują narodzin dziecka. Dla obojga będzie to pierwszy potomek.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij