×

Michał Wiśniewski apeluje o pomoc. Sytuacja jest bardzo poważna

Michał Wiśniewski apeluje o pomoc. To nie pierwszy raz kiedy piosenkarz zwraca się do swoich fanów z prośbą o wsparcie. Co tym razem leży na sercu gwiazdorowi „Ich Troje”?

Michał Wiśniewski apeluje o pomoc

Lider zespołu „Ich Troje” nie może już się poszczycić dawną sławą, jednak nadal otacza go grono wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą wydarzenia z jego życia. Piosenkarz zdołał już ułożyć sobie na nowo życie po rozstaniu z Dominiką Tajner. W mediach często pojawiają się jego zdjęcia z nową wybranką serca.

Wszystko wskazywało na to, że Michał Wiśniewski znów odnalazł życiową stabilizację. Niestety ku zaskoczeniu jego fanów, na Facebooku pojawił się poruszający apel piosenkarza z prośbą o pomoc. Przez myśl jego obserwatorów od razu przemknęła obawa, że być może lider „Ich Troje” po raz kolejny stracił wszystkie pieniądze.

Przypomnijmy, że w połowie 2018 roku Wiśniewski ogłosił upadłość konsumencką. Artyście nie zostało wówczas prawie nic z majątku sięgającego 35 milionów złotych. Piosenkarzowi udało się jednak wygrzebać z kłopotów finansowych i dziś znów może poszczycić się życiem na poziomie. Czego w takim razie dotyczy jego apel?

Sytuacja jest poważna

Michał Wiśniewski zamieścił na swoim facebookowym profilu post, w którym zaapelował do fanów o natychmiastową pomoc. Ze słów piosenkarza wynika, że jego krewny, który jest policjantem leży w szpitalu i pilnie potrzebuje krwi grupy A Rh+.

Pomóc może każdy, kto zdecyduje się oddać krew w Szpitalu MSWiA przy ul. Wołoskiej. Michał Wiśniewski wyjaśnił, że wszyscy chętni powinni wcześniej skontaktować się z placówką pod podanymi numerami telefonów.

Drodzy! Potrzebujemy pomocy! POTRZEBNA KREW „A RH+” !!!!!! dla bliskiego członka naszej rodziny, który walczy o życie. Krew należy oddawać w Szpitalu MSWiA ul. Wołoska po wcześniejszym kontakcie pod nr tel. 22 508 13 12 z podaniem informacji „KREW DLA RAFAŁA NIERODZIKA
Dziękujemy.

Piosenkarz od lat bardzo chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Sam w przeszłości zmagał się chorobą nowotworową. Miał podskórniaka złośliwego, który na szczęście w porę został wycięty.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij