×

Mężczyzna zablokował się między ścianami teatru. Odnaleziono go po trzech dniach

Mężczyzna zablokował się między ścianami teatru. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że przez prawie trzy dni w budynku przebywa człowiek z zewnątrz. Dopiero gdy pracownicy usłyszeli przerażające okrzyki zrozumieli, że ktoś ugrzązł pomiędzy dwoma ścianami. Jak do tego doszło?

Nagi człowiek w ścianie

5 listopada w Teatrze Landmark w Syracuse miały miejsce niebywałe wydarzenia. Pracownicy budynku usłyszeli dobiegające z męskiej łazienki odgłosy i już chwilę później wiedzieli, że coś jest nie tak. W ścianie pomieszczenia znajdował się 39-letni mężczyzna. Na miejsce przybyła straż pożarna i przystąpiła do prób uwolnienia zaklinowanego człowieka. Nie byłoby nic dziwnego w sytuacji, która mu się przydarzyła, gdyby nie fakt, że 39-latek był całkowicie nagi i przebywał w łazience od wtorku, 2 listopada. Mike Intaglietta w wywiadzie udzielonym dziennikarzom jednego z amerykańskich serwisów opowiadał o wydarzeniach, które rozegrały się w teatrze.

Najważniejsze dla mnie jest to, że w porę usłyszeliśmy jego wołanie o pomoc. Ważne jest też to, że mężczyznę udało się uratować.

Szczęśliwie strażakom przy wsparciu ze strony pracowników teatru w Syracuse udało się uwolnić 39-latka. Od razu pojawiły się pytania, dotyczące okoliczności w jakich mężczyzna ugrzązł pomiędzy ścianami. 

Mike Intaglietta, dyrektor teatru twierdzi, że poszkodowany mężczyzna zjawił się we wtorek w teatrze. Człowiek wszedł głównym wejściem i udał się do męskiej toalety. Po jakimś czasie personel sprawdził, czy mężczyzna nadal jest w środku. Nikt nie zauważył jednak jego obecności. Sądząc, że 39-latek wyszedł, pracownicy powrócili do swoich zajęć. Straszna prawda wyszła na jaw dopiero kilka dni później…

Mężczyzna zablokował się między ścianami teatru

Aby wydobyć uwięzionego w ścianie mężczyznę, strażacy musieli przeciąć kilka warstw płyt kartonowo-gipsowych. Oprócz tego, niezbędne okazało się usunięcie kilku glinianych płytek konstrukcyjnych. Umysły wszystkich zebranych na miejscu działań rozpalało jedno pytanie „jak mężczyzna wszedł pomiędzy ściany” oraz „dlaczego jest nagi”? Nie udało się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ale wszystko wskazuje na to, że 39-latek ma zaburzenia psychiczne.

John Kane, szef strażaków przypuszcza, że człowiek dostał się między ściany przez łazienkę. Poszkodowany trafił do najbliższego szpitala w Syracuse. Przebywa w nim na obserwacji.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować