×

Dagmara Kaźmierska ma nowy plan na siebie. Uciekła z TV i teraz będzie robiła własne show!

Dagmara Kaźmierska na deskach teatru! Gwiazda programu „Królowe życia” odeszła z telewizji, bo ma całkowicie nowy plan na siebie. Zamarzyła za czymś bardziej kameralnym i pragnie sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Czy to jej wyjdzie na dobre? Gdzie będzie występować?

Dagmara Kaźmierska na deskach teatru. Ma dość telewizji!

Dagmara Kaźmierska zaskarbiła sobie popularność i sympatię wśród fanów uczestnictwem w programie stacji TTV „Królowe życia”. Jednak, jak sama przyznaje, nieco ją to przerosło. Pragnie teraz odejść nieco od telewizyjnego szumu na rzecz czegoś bardziej kameralnego. W głowie gwiazdy narodził się plan o teatrze. W związku z czym o swojej nowej drodze opowiedziała kilka słów w jednej w relacji na żywo na Facebooku, które często prowadzi. Poza udziałami w telewizji, słynna królowa życia prowadzi bowiem butik z elegancką odzieżą.

Dagmara Kaźmierska wraz ze swoimi pracownicami prowadzi sprzedaż ubrań, również w formie popularnych transmisji na żywo. W trakcie prezentacji kolejnych elementów odzieży niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów nowymi wyzwaniami. W pierwszej połowie września, gwiazda programu TTV oznajmiła, że na razie kończy z telewizją. I najprawdopodobniej spróbuje swoich sił w teatrze. W związku z tym nie mogło zabraknąć jej komentarza, którym podzieliła się prowadząc live’a.

Zmęczyła mnie telewizja, popularność, ludzie, nie chcę tych pieniędzy, nie chcę napadania przez ludzi, którzy się nachylają, plują mi jedzeniem do buzi (…) Nie rozumieją, że ja nie jestem małpą w klatce, jestem też normalnym człowiekiem

– wyznała Dagmara.

Przyznała też, że pod jej domem kręcą się nieznajome osoby, a ona boi się o życie.

Dlatego odeszłam. Mnie już w telewizji nie zobaczycie. Chyba że mi się coś stanie. Dzisiaj nie, koniec

– stwierdziła.

Dagmara Kaźmierska na deskach teatru. Gwiazda lubi poddawać się nowym wyzwaniom

Z pewnością Dagmara Kaźmierska jest osobą, która lubi wychodzić ze strefy komfortu i zaskakiwać swoich fanów. Nie dziwi więc fakt, że znów postanowiła spróbować czegoś nowego. Tym razem gry w teatrze! Na początku września na warszawskiej Scenie Relax odbyła się konferencja prasowa, na której zapowiedziano „Queen D. Stand-up Show”. Jego bohaterką jest oczywiście nie kto inny, jak Dagmara Kaźmierska.

W jednej ze swoich ostatnich transmisji celebrytka nie kryła radości z nowego wyzwania, które przed sobą stawia. Dodała też, że nie obawia się nowej roli. I jest dumna, że przygodę z telewizją na razie odłożyła na dalszy plan.

No muszę się wam pochwalić, że będę robiła stand-upy. Ktoś, kto się lubi pośmiać, w Scenie Relax, w Warszawie i nie tylko, bo będziemy objazdówkę po Polsce robić. Tak, uciekłam z telewizji, za to poszłam do teatru!

– zapowiedziała podekscytowana gwiazda TTV.

Na razie jednak nie ogłoszono dat jej występów.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij