×

Mężczyzna wypadł przez okno w trakcie wyrzucania startego fotela. Jak to możliwe?

Mężczyzna wypadł przez okno w trakcie próby wyrzucenia starego fotela. Do kuriozalnej, lecz tragicznej w skutkach sytuacji doszło w Chorzowie. 45-latek zahaczył o linie wysokiego napięcia, co złagodziło upadek. Mimo to nieprzytomny został przetransportowany do szpitala.

Mężczyzna wypadł przez okno

Wypadek miał miejsce w sobotę, w godzinach południowych przy ul. Hajduckiej w Chorzowie. 45-letni mężczyzna prawdopodobnie próbował wyrzucić stary fotel przez okno znajdujące się na czwartym piętrze. Jednak mebel był zbyt ciężki i pociągnął właściciela za sobą.

Jak się okazało, mieszkaniec Chorzowa spadając, zahaczył o linię energetyczną, co złagodziło jego upadek. Mimo to mężczyzna doznał poważnych obrażeń i stracił przytomność.

Nieszczęśliwy wypadek?

Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale statecznie poszkodowany i nieprzytomny 45-latek został przetransportowany do szpitala karetką pogotowia.

Jak poinformował oficer prasowy chorzowskiej policji st. asp. Sebastian Imiołczyk:

Po wypadku mężczyzna był nieprzytomny, z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Policja prowadzi w śledztwo w sprawie wypadku. Trwa ustalanie szczegółowego przebiegu zdarzenia i przesłuchiwanie sąsiadów oraz świadków tego upadku.

Nie wiadomo, czy 45-letni mężczyzna z Chorzowa był trzeźwy w momencie upadku z 4. piętra

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.tvp.info, www.se.pl, www.rmf24.pl, tvn24.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować