×

Mężczyzna ratuje pieska przed uduszeniem przez WINDĘ! Jego właściciela nawet tego nie zauważyła

W sieci pojawiły się nagrania ukazujące mrożący krew w żyłach moment, w którym to bohaterski mężczyzna uratował psa przed uduszeniem. Od śmierci dzieliły go sekundy, gdy smycz utknęła między ruchomymi drzwiami windy.

Niebezpieczne zdarzenie

Film został opublikowany na Twitterze przez Johnny’ego Mathisa. Na nagraniu widać młodą kobietę ubraną w czarny, sportowy top i szare szorty, prowadzącą psa na smyczy. Właścicielka zwierzęcia wchodzi do windy w budynku w Teksasie. Kobieta nie zauważa, że pies nie wszedł do windy razem z nią, lecz został na korytarzu, a drzwi zatrzasnęły jego smycz.

Bohater z klatki schodowej

Incydent zauważył Johnny,  który wyszedł z windy tuż przed wejściem kobiety. Natychmiast rzucił się na ratunek zwierzęciu. W 38-sekundowym klipie widać mężczyznę gorączkowo próbującego zdjąć obrożę psa, gdy smycz nadal szarpie i ściska jego szyję. Po kilku pełnych napięcia sekundach udaje mu się uwolnić psa, który zdaje się być oszołomiony incydentem.Następnie Johnny bierze psa na ręce i czeka przy drzwiach windy, upewniając się, że zwierzę nie znajduje się w już w stanie zagrożenia.

 

Na chwilę obecną wideo obejrzano ponad 18,6 miliona razy, a tysiące użytkowników mediów społecznościowych wyraziło swoje przerażenie z powodu tego, co się stało. Johnny napisał komentarz:

Wciąż się trzęsę !!! Właśnie uratowałem psa na smyczy, który nie zdążył wsiąść do windy ze swoim właścicielem przed zamknięciem się drzwi! Całe szczęście zauważyłem jak drzwi się zamykają i zaczynają ciągnąć smycz w górę.

W komentarzach wiele osób krytykowało właścicielkę psa za jej nieostrożność.

Jak mogła oczekiwać, że pies po prostu wsiądzie za nią do windy?

Ktoś inny napisał:

Ta laska nie zasługuje na żadnego przeklętego psa.

Jeszcze inni bronili właścicielki psa, mówiąc, że był to całkowity przypadek, a kobieta na pewno celowo nie naraziłaby swojego psa na niebezpieczeństwo. Padło stwierdzenie, że:

Wypadki się zdarzają.

Jeszcze inny internauta napisał

To zdecydowanie musiało być niedopatrzenie. Nie ma mowy, żeby zrobiła to celowo.

Mężczyznę chwalono za szybką reakcję. Jedna osoba powiedziała, że ​​wykonał „świetną robotę”, inna pisała:

Duża zasługa w szybkiej reakcji tego faceta… może karma odpowiednio go za to pobłogosławi.

Co za niesamowita historia. Czapki z głów przed Johnnym!

Źródła: www.unilad.co.uk
Fotografie: Twitter.com

Może Cię zainteresować