×

Ta dziewczyna pierwszy raz w życiu ścina włosy, a ma już 16 lat! Nie do wiary, jak teraz wygląda

Bądźmy szczerzy, zmiana fryzury może być wielką sprawą. Często wydaje nam się, że to tylko włosy, ale wszyscy wiemy jak ciężko pogodzić się z naszym wyglądem, gdy fryzura nie spełnia naszych oczekiwań. Dlatego tak wiele osób unika obcinania włosów. Być może wydaje się to monotonne, ale jednak jest to bezpieczne rozwiązanie.

Jednak pewna 16-latka zdecydowała się na wielkie zmiany. Roxy to studentka z Wirginii, której włosy są oszałamiającej długości. Dziewczyna spokojnie mogłaby uchodzić za Roszpunkę naszych czasów! Co ciekawe, Roxy jeszcze nigdy nie ścinała swoich włosów, jednak w końcu zdecydowała się na zmiany.

Roxy była niezwykle podekscytowana i zdenerwowana tak wielkimi zmianami. Jednak była w dobrych rękach. Ile dziewczyn może się pochwalić fryzurą od tego samego faceta co Britney Spears czy Gwen Stefani?

Nastolatka zdecydowała się na zmiany w swoim życiu. Studia to nowy rozdział i spore zmiany, stąd też decyzja o skróceniu włosów. Sporą część włosów planuje oddać na cele charytatywne.

Po pierwszym cięciu dziewczyna była przerażona. Jej włosy nagle wydały się takie krótkie. No cóż, kwestia perspektywy.

Później Danilo rozpoczął swoją pracę, by nadać fryzurze Roxy odpowiedniego kształtu. Gdy transformacja jest zakończona, Roxy jest nie do poznania!

Efekt końcowy jest niesamowity. Nowa fryzura nadaje Roxy bardziej dojrzały wygląd i dziewczyna wygląda w niej zjawiskowo!

A wy, odważyłybyście się na tak wielkie zmiany?

Polecane

Może Cię zainteresować