×

Mała Roszpunka. Dziewczynka, która urodziła się z długimi włosami ma już 6 lat

Mała Roszpunka! Tak nazywają tę zaledwie 6-letnią gwiazdę Instagrama. Wszystko zawdzięcza jej pięknym, bujnym i horrendalnie długim pasmom. Takiej fryzury może jej pozazdrościć nie jedne dorosła kobieta!

Już w momencie narodzin mała roszpunka zaskoczyła wszystkich!

Arya Bilgin pochodzi z Australii. Śmiało można stwierdzić, że jest niezwykłą dziewczynką. Od początku mogła poszczycić się bujnymi włosami. Już jako 2-latka znacząco wyróżniała się na tle rówieśniczek. Wszędzie, gdzie tylko się pojawiała, wzbudzała niemałą sensację. Teraz ma prawie 6 lat i podbija świat! W sumie patrząc na nią, trudno się dziwić.

Mała Arya Bilgin przyszła na świat 26 grudnia 2015 roku. Jej rodzice nawet nie podejrzewali, że narodziny ich córki wzbudzą taką sensację w szpitalu. Położne, gdy tylko ją zobaczyły, nie kryły zdziwienia. Mama i tata z kolei dosłownie zaniemówili z wrażenia. Już wtedy jej czuprynka była pokaźnych rozmiarów – aż zakrywała uszy! W dodatku była kruczoczarna. Mama malutkiej Roszpunki w rozmowie z mediami powiedziała wówczas:

To była dla mnie duża niespodzianka, nie spodziewałam się, że będzie miała tyle włosów. To był wielki szok.

Wszyscy byli jednak pewni, że jej włoski, tak jak u większości dzieci, ostatecznie wypadną. Jak się okazało, byli w błędzie. Czuprynka dziewczyny z miesiąca na miesiąc stawała się coraz gęstsza i dłuższa. Mama wyznała także, że z powodu włosów, obcy ludzie jej córeczkę od początku biorą za starszą niż jest w rzeczywistości.

Mała Roszpunka

Od pewnego czasu profil na Instagramie dziewczynki zaczyna wzbudzać zainteresowanie. Co chwilę rośnie liczba obserwujących. Wszyscy chcą wiedzieć, jak mała Arya się zmienia. Pod jej zdjęciami pojawia się wiele komentarzy z wyrazami zachwytu:

Urocza twarz i te włosy!

Mam obsesję na punkcie jej włosów!

Nie mogę się nazachwycać jej włosami

Skąd te włosy?!

Niektórzy zastanawiają się też, w czym tkwi sekret jej bujnych włosów. Wiele osób nazywa ją także „małą Roszpunką”. W sumie wcale nas to nie dziwi… Mama 6-latki wyznaje, że najprawdopodobniej włosy jej córki to zasługa dobrych genów. Dziewczynka ma tureckie korzenie, mimo że jej rodzice pochodzą ze Szwecji oraz z Niemiec.

Nic więc dziwnego, że profil dziewczynki na Instagramie wzbudza takie zainteresowanie.

Wszyscy zastanawiają się, jaki jest sekret pięknych włosów dziewczynki i nazywają ją „małą Roszpunką”. 

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij