×

Udostępniła swoje zdjęcia, gdy brała narkotyki. Robiła to prawie każdego dnia przy swoich malutkich córkach

Narkotyki to jedno z najgorszych i najbardziej wyniszczających uzależnień, w jakie może wpaść człowiek. Na szczęście świadomość na ich temat rośnie. Ludzie, którzy przeżyli piekło uzależnienia i wyszli z niego żywi, starają się zrobić naprawdę wiele, aby uchronić innych od tego, co sami przeszli…

Jedną z takich osób jest Melissa Lee Matos.

Kobieta odważyła się na bardzo osobiste wyznanie, do którego dołączyła swoje własne zdjęcia z czasu uzależnienia. To, co za chwilę zobaczycie z pewnością wyda Wam się przerażające, ale właśnie taki jest nałóg.

Melissa jest uzależniona od heroiny… Tak, jest. Uzależnionym już nigdy nie przestaje się być. Można być jedynie narkomanem niebiorącym.

Na szczęście te zdjęcia to już przeszłość…

Kobieta jeszcze 1,5 roku temu dosłownie umierała na oczach swoich dzieci oraz męża. Dziś jest czysta i charytatywnie pomaga innym ludziom w walce ze zgubnym nałogiem.

Przeczytajcie, co ma do powiedzenia światu:

NIGDY wcześniej nie dzieliłam się tym publicznie. Nie jestem nawet pewna, czy ktokolwiek obcy powinien to oglądać… Jednak wciąż zbyt wielu ludzi umiera. Mam przyjaciół, którzy powinni to zobaczyć. To może osiągnąć znacznie więcej niż moje słowa.

Przeczytajcie… Udostępnijcie!

Nazywam się Melissa i jestem uzależniona od heroiny. Od 1,5 roku jestem jednak czysta. Te zdjęcia zostały zrobione w czasie gdy brałam. Tak wyglądałam codziennie przez wiele lat. To jest to, co widział mój mąż, co widziały moje dziewczynki… To widzieli moi przyjaciele, kiedy raz na jakiś czas w końcu wyszłam z domu. Byłam chora i umierałam. Byłam już na granicy… Nie wyobrażałam sobie życia bez brania.

Byłam martwa za życia.

Jeśli masz problem z nałogiem, to jest wiadomość szczególnie dla Ciebie. Spójrz na te zdjęcia. To obrazy martwej dziewczyny. (…) Dziewczyny, która wydawała nawet ostatni grosz na działkę, zapominała o tym, że ma dzieci, którymi musi się zająć i które musi nakarmić. Dziewczyny, która straciła wszystko, co kiedykolwiek miała. Dziewczyny, która myślała, że nie ma już wyjścia… Jednak je znalazła…

Jeśli to czytasz i przeżywasz ten sam ból, co ja wtedy… Błagam spróbuj! Zawalcz! Ja umarłam więcej niż jeden raz, ale jednak odnalazłam życie. Na nowo.

Obiecuję Ci, że jest nadzieja. Możesz znów zacząć żyć! Jest wolność, jest spokój, jest godność.(…)

Nazywam się Melissa. Jestem czysta. Udało mi się. Dzielę się z Wami moją ciemnością, aby poprowadzić Was ku światłu!

Dziś Melissa jest całkowicie inną osobą!

Podziel się jej historią z innymi. Niech będzie dla nich przykładem tego, że nawet z najgorszej sytuacji, z najgorszego uzależnienia można się oczyścić.

Brawo dla tej Pani za odwagę!

Może Cię zainteresować

zamknij