×

Kobieta walczy o odbudowanie twarzy zniszczonej przez narkotyki

Daniella Westbrook walczy o twarz zniszczoną przez narkotyki i chce zatrzymać wszystko, co było złe w jej życiu. Operacje mają być początkiem nowego rozdziału w jej życiu.

Miała wszystko, straciła przez narkotyki

Daniella miała wszystko, ale przez narkotyki zniszczyła sobie karierę i życie. Przygodę z show-biznesem rozpoczęła już jako siedmiolatka. Brała udział w konkursach piękności, była dziecięcą modelką.

Najbardziej jest znana z roli w jednej z najpopularniejszych oper mydlanych „EastEnders”. Pracę w serialu rozpoczęła w 1990 roku. Po trzech latach zrezygnowała z niego, ale po kilku latach, na jej prośbę, wróciła. Grała także w serialu „Frank Stubbs Promotes”.

Niestety w życiu prywatnym nie radziła sobie zbyt dobrze. Aktorka uzależniła się od kokainy. Traciła kontrolę nad życiem. Producenci „EastEnders zdawali sobie sprawę, że aktorka jest uzależniona, ale przymykali na to oko, dopóki dawała sobie radę na planie. W końcu jednak nałóg wygrał, a Danielle straciła pracę.

<a href=Instagram">

Instagram

Urodziła dwoje dzieci, ale macierzyństwo nie wyrwało jej z kokainowego nałogu

Aktorka skupiła się wówczas na macierzyństwie. Urodziła syna Kaia, jednak nawet ciąża i bycie matką nie pomogło jej uwolnić się od kokainowego nałogu. Narkotyki zażywała także w ciąży. To, że synek urodził się zdrowy, było prawdziwym cudem.

Po kilku latach przerwy od show-biznesu pojawiła się kolejna szansa powrotu do jej serialu, lecz wówczas okazało się, że lata zażywania kokainy tak poważnie zniszczyły jej nos, że ten prawie rozpadł. Daniella straciła możliwość powrotu przed kamery. Później występowała jeszcze programach telewizyjnych. Urodziła córkę Jodie. W końcu wróciła do „EastEnders”. Grała w serialu do 2016 roku.

<a href=Instagram">

Instagram

Daniella Westbrook walczy o twarz zniszczoną przez narkotyki

Teraz 47-letnia aktorka chce zawalczyć o swoją twarz zniszczoną przez narkotyki. Tym samym rozpoczyna walkę n nowe życie. Na Instagramie poinformowała, że ma za sobą pierwszą z czterech rekonstrukcyjnych operacji, które mają uratować jej poważnie uszkodzoną twarz.

Gwiazda wcześniej przyznała, że kości jej twarzy są bardzo słabe i „rozkładają” po latach przyjmowania leków i w efekcie nieudanej operacji, a śruby, które ma miejscami zamiast zębów ranią jej język. Lewa strona jej twarzy jest całkowicie zapadnięta.

Zaplanowane operacje są szansą na uratowanie twarzy. Fani gwiazdy trzymają za nią kciuki, wspierają ją, publikując pod jej postem życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i fantastycznej przyszłości.

<a href=Instagram">

Instagram

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować