×

Meghan szantażowała Księcia Harry’ego. Płakała i robiła liczne awantury

Cała królewska rodzina wyczekuje narodzin kolejnego Royal Baby, które ma przyjść na świat już pod koniec kwietnia. Do rozwiązania ciąży księżnej pozostało już coraz mniej czasy, a co za tym idzie, Meghan przestała już być aktywna zawodowo i skupia się tylko i wyłącznie na porodzie. Świadczyć może o tym chociażby przeprowadzka do Frogmore Cottage, co było równoznaczne z całkowitym odcięciem się od rodziny królewskiej. Teraz na jaw wychodzą kolejne zachcianki i kaprysy księżnej, podczas gdy książę Harry nie ma tutaj za dużo do powiedzenia i najzwyczajniej w świecie jej ulega.

Meghan ma ogromny wpływ na Harry’ego

Katie Nicholl to autorka książki pt. „Harry&Meghan: Life, Loss, and Love”, która opisuje życie i relacje jakie łączą książęcą parę. I choć wydawać by się mogło, że oboje wiodą istne bajeczne życie, pełne uniesień i pięknych chwil, rzeczywistość okazuje się być zupełnie inna. Z książki dowiadujemy się, że Meghan szantażowała męża, płacząc i wielokrotnie robiła mu awantury o to, aby przestał mieć kontakt ze znajomymi, a w szczególności z byłymi partnerkami.

Harry w końcu się ożenił i na dobre zerwał więzi ze swoimi byłymi i znajomymi z czasów, kiedy szalał po klubach jako student. Po ślubie porozmawiał jeszcze z Chelsy, ale była to bardzo specyficzna rozmowa. Wyglądała jak pożegnanie i myślę, że zarówno Chelsy jak i Cressida wiedziały już, że więcej go nie zobaczą  – czytamy w książce

Przypomnijmy, że Meghan i Harry mają już prywatne konto na Instagramie. Więcej o tym tutaj. Patrząc na to, co dzieje się w ich związku, niewykluczone, że był to tylko i wyłącznie pomysł księżnej, podczas gdy książę nie miał tutaj nic do powiedzenia.

 

Może Cię zainteresować