×

Meghan ponownie w ogniu krytyki. „Ty nawet nie umiesz trzymać własnego dziecka!”

Archie Harrison Mountbatten-Windsor to oczko w głowie książęcej pary. Nie ma się więc co dziwić, że Meghan chce dać i pokazać synkowi jak najwięcej świata. W związku z tym zabiera go na różnego rodzaju wydarzenia. Tym razem przyszedł czas na mecz polo. Jej pomysł nie wszystkim się jednak spodobał. Świadczą o tym komentarze internautek, które pojawiły się po tym, jak księżna zamieściła zdjęcia w sieci. Ich zdaniem mogła zrobić dziecku krzywdę, bowiem jak twierdzą: „Meghan nie umie trzymać dziecka”.

Meghan nie umie trzymać dziecka?

Ona nie wie, jak trzymać własne dziecko – piszą pod zamieszczonym w sieci zdjęciem internautki

Spójrzcie na fotografię i sami oceńcie. Internauci piszą, że „z dzieckiem na rękach wygląda jak łamaga”. Wielu z nich podkreśliło również, że współczuje małemu Archiemu.

Ale wstyd

Nie umie go nawet dobrze trzymać

Co za biedny maluch – czytamy

Meghan nie była sama

Meghan nie była sama z dzieckiem. Towarzyszyła jej Kate Middleton – matka trójki dzieci – w związku z czym krytyka jest jeszcze większa. No cóż, może księżna Sussex powinna udać się na praktyki z noszenia maleństwa do księżnej Kate? Takie komentarze z pewnością nie miałyby wtedy miejsca. Pytanie tylko, czemu sama jej nie pomogła i nie zwróciła uwagi? A może zwróciła tylko nikt już tego nie zauważył?

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Meghan jest krytykowana

Wcześniej głośno było chociażby o jej stosunku do służących, którzy określali ją jako „bezwzględną i wybredną” przypisując jednocześnie jej osobie kapryśne zachowania, strojenie fochów i władczy ton. Dorobiła się nawet swojego przezwiska „Duchess Difficult”, co w tłumaczeniu oznacza „Trudna Księżna”.

Też ją tak odbieracie?

Może Cię zainteresować