×

Pracownicy rodziny królewskiej nadali Meghan przezwisko. Ma odzwierciedlać jej charakter

Informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej to zawsze jeden z gorętszych tematów pojawiających się w mediach i to nie tylko w Wielkiej Brytanii. Ostatnie z nich nie są jednak zbyt pochlebne na temat księżnej Sussex, która coraz częściej nie jest przedstawiana w pozytywnym świetle. Przykładem ma być historia pracownicy imieniem Melissa, która nie była w stanie sprostać oczekiwaniom księżnej odnośnie ślubu, dlatego postanowiła odjeść, choć rodzina królewska bardzo ją ceniła.

Zachowania księżnej

Na tym jednak nie koniec negatywnych doniesień w sprawie decyzji i zachcianek Meghan. Jak donoszą źródła, księżna zwykle wstaje o 5 rano i pisze maile do swoich asystentów, którzy mają spełniać jej zachcianki. Traktowanie z góry swoich podwładnych sprawiło, że z pracy dla królewskiej rodziny oprócz Melissy zwolniła się jeszcze jedna pracownica. Inna z kolei określiła księżną Sussex jako „bezwzględną i wybredną” przypisując jej osobie jednocześnie kapryśne zachowania, strojenie fochów i władczy ton.

Księżna dorobiła się już własnego przezwiska

Wszystkie zachowania księżnej sprawiły, że pracownicy pałacu wymyślili dla niej specjalną ksywkę, która ma odzwierciedlać to, jaką jest osobą. Brzmi ona „Duchess Difficult”, co w tłumaczeniu oznacza „Trudna Księżna”. Krążą także plotki o konflikcie z księżną Cambridge i nastawieniu księcia Harry’ego przeciwko tradycji. Księcia, który mimo wszystko staje po stronie ukochanej.

Czy spodziewalibyście się, że Meghan może mieć aż tak ciężki charakter i byłaby zdolna do rozkazywania innym, a tym bardziej zwolnienia pracownicy? 

Może Cię zainteresować

zamknij