×

Matka grała w gry komputerowe. W tym czasie jej 2-letnia córeczka umierała w męczarniach

Matka niespełna 2-letniej Eve z Wielkiej Brytanii znęcała się nad swoją córeczką. W czasie, kiedy dziewczynka umierała wskutek obrażeń zadanych przez matkę, ta grała z partnerem na komputerze. Teraz oboje stanęli przed sądem.

Śmiertelne obrażenia

Eve była bardzo brutalnie pobita. Lekarze zaznaczają, że jej obrażenia przypominały te, które można odnieść w czasie wypadku samochodowego. Obejmowały między innymi pękniętą czaszkę, złamane żebra i pękniętą śledzionę.

Matka nie wezwała pomocy

Śledczy zaznaczają, że matka dziewczynki i jej partner najprawdopodobniej byli świadomi tego, jak poważne są jej obrażenia. Niestety nie zamierzali zabrać dziewczynki do lekarza. Zamiast udzielenia prawdziwej pomocy, 26-latka podała jej Kodeinę – mocny lek opioidowy. Potem wróciła do partnera i gier komputerowych. Dawka okazała się śmiertelna i to właśnie podanie leku jest przyczyną śmierci małej Eve.

Matka dziewczynki i jej partner nie przyznają się do winy. Mamy nadzieję, że sąd wyciągnie odpowiednie konsekwencje za popełnienie tak brutalnej zbrodni ?

Polecane

Może Cię zainteresować