×

Kiedy 16-letnia Mathilde Broberg ogląda filmik ze swoją osobą w roli głównej, wpada w panikę. Nie jest w stanie uchwycić momentu, w którym zaczęła się tak źle odżywiać i mieć znaczącą nadwagę.

Zdałam sobie sprawę, że wyglądam okropnie i czułam w sobie tylko tłuszcz. Wiedziałam, że muszę się zmienić, ponieważ czułam się koszmarnie. Przez całe życie czułam się nieswojo i w końcu nadszedł czas na zmiany.

Ważąc prawie 120 kilogramów, miała dużo pracy do wykonania.

Spożywała ponad 3500 kalorii dziennie – zdecydowanie za dużo na jej wzrost i wiek. To było jak błędne koło. Jadła, bo czuła się źle. A czuła się źle, gdy patrzyła w lustro.

Po obejrzeniu filmu była całkowicie zdeterminowana do działania. Z dnia na dzień wyeliminowała chipsy, colę i fast-foody.

Zaczęła dietę łyżeczkową. Jadła znacznie wolniej i mniejsze porcje. Dawała organizmowi czas na trawienie, przez co czuła się najedzona i nie sięgała po jedzenie.

Szybko zaczęła chudnąć i wkrótce waga wskazywała 60 kilogramów mniej!

Niestety na brzuchu pozostał nadmiar skóry, której chciała się pozbyć. Na szczęście w Danii tego typu zabiegi są refundowane, dlatego kobieta bez namysłu zdecydowała się na zabieg.

Mathilde zaczyna nie tylko zdrowo jeść, ale rozpaliła w sobie miłość do uprawiania sportu. Tak bardzo oddała się tej pasji, że zaczęła nawet pozować do zdjęć dla marek sportowych!

Jednocześnie zauważyła, że mężczyźni coraz bardziej zaczęli zwracać na nią uwagę.

To miłe, ale to kolejny dowód na to, że dla facetów liczy się wygląd, a nie to, kto jakim jest człowiekiem. Kto nie lubił mnie, kiedy miałam dodatkowe kilogramy, nie zasługuje na moją uwagę, gdy jestem chudsza. Nie szukałam miłości na siłę, a okazało się, że była bardzo blisko mnie.

Mathilde zakochała się w swoim trenerze personalnym, dla którego jest przykładem zdeterminowanej wojowniczki.

Kobieta regularnie umieszcza zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, aby motywować ludzi do działania. Fani są zainspirowani jej postawą i dla wielu Mathilde jest bohaterką.

Never quit or give up! 2011 vs 2016 – Lost 140 lbs/63kilo on my own READ BELOW _ You have to make small goals for yourself. Take one day at a time, don't give up and you'll see the results after a short time as long as you remember NOT to give up or "fall in" ?? If you truly want to lose weight you'll be able to stay focused and determined ?? You just gotta stay strong and don't look back! _ Ask yourself: "What if I lost 1 lbs every 10th day or every week? Where will I be in one year if I start today?" _ By telling myself that I stayed motivated – So don't quit because "you think it doesn't matter anyways…" _ Stay focused and remember your goals – they're not that far away if only you keep pushing! _ How I started was basically just from one day to another – I had enough! So that must have been what kept me going. And trust me; I've failed MANY times before trying to lose weight, but in 2012 I simply had enough and I've never looked back! _ I went from 268lbs (120kg) or even more to 125lbs (57kg) – and now I'm around 149lbs (68-70kg) ❤️ I'm 5'9/176cm. If you're looking for more about my weightloss story and how I did, go to my Instagram and read my posts! _ #fridaymotivation#keepfighting#reachforthestars

Post udostępniony przez Mathilde H. Broberg | Coach (@mathildehbroberg)

Najważniejsze to znaleźć motywację i zacząć działać. Samym narzekaniem jeszcze nikt nie osiągnął wymarzonej sylwetki. Brawo!

Polecane

Może Cię zainteresować