×

Mateusz z Fit Lovers po zabiegu przeszczepu włosów. Jak teraz wygląda?

Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów. Jeden z najpopularniejszych, polskich instagramerów postanowił raz na zawsze uporać się z problemem łysienia. Mężczyzna przeszedł wyjątkowy zabieg za granicą. Dziś może się poszczycić pięknymi włosami.

Problem łysienia

Mateusz Janusz wraz ze swoją partnerką Pamelą nie przestają zadziwiać internautów swoimi pomysłowymi zdjęciami. Para od lat publikuje na Instagramie pełne energii i optymizmu fotografie, które zachęcają do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Patrząc na perfekcyjne fotografie na profilu Fit Lovers, można odnieść wrażenie, że życie Mateusza i Pameli to prawdziwa bajka. Niestety nawet najsłynniejsi ludzie zmagają się z rozmaitymi problemami. Często nie zdajemy sobie sprawy, że ich idealny wygląd to iluzja.

Podobnie jest w przypadku zaledwie 30-letniego Mateusza Janusza. Mężczyzna, którego cechą charakterystyczną są długie, gęste dredy dopiero niedawno przyznał, że ma ogromny problem z łysieniem. Pomimo młodego wieku, stracił już sporo włosów. Powiększające się zakola zmusiły go do podjęcia odpowiednich kroków. Instagramer był już zmęczony złośliwymi uwagami ze strony internautów i postanowił, że nadeszła pora, aby coś z tym zrobić. Wraz ze swoją ukochaną Pamelą, 30-latek udał się do Turcji. Na miejscu funkcjonuje ogromna ilość profesjonalnych gabinetów specjalizujących się w przeszczepie włosów.

Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów 6
Instagram
Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów 4
Instagram

Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów

Para instagramerów dokładnie relacjonowała przebieg całego zabiegu. Później „Fit Loversi” udali się do studia „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o przeszczepie. Mateusz pokazał również pierwsze efekty. Przyznał, że jeszcze nie wie, jak będzie wyglądała jego fryzura, ponieważ włosy potrzebują czasu.

Na razie jest to pierwsza faza, więc ciężko mi powiedzieć, jak to będzie wyglądało finalnie, choć wiadomo, że będzie dobrze.

Celebryta powiedział, że podczas zabiegu przeszczepiono mu z tyłu głowy ponad 3 tysiące szczepów. Jest to bardzo duża liczba, która daje nadzieję na spektakularne efekty.

Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów 2
Instagram
Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów 5
Instagram

Na czym polega przeszczep włosów?

Przed zabiegiem przeszczepu włosów pacjent ustala wraz z lekarzem nową linię włosów na czole. Następnie miejsce, w które zostaną wszczepione włosy zostaje znieczulone. Lekarz goli włosy na potylicy, czyli w miejscu, z którego zostaną pobrane włosy. Następnie pasek pobranych włosów jest dzielony na implanty składające się z 1-3 mieszków włosowych. Miejsce, gdzie trafią pobrane włosy, nasącza się roztworem soli fizjologicznej. Następnie za pomocą jednej z czterech dostępnych na rynku technik, lekarz wszczepia włosy w nowe miejsce. Zabieg może odbyć się z użyciem tzw. mikroimplantów, mikronakłuć, urzędzenia typu SmartGraft lub robota ARTAS. Sam przeszczep w zależności od zasięgu łysiny trwa od 1 do 3.5 godzin. Zabieg przeszczepu włosów kosztuje od 1 500 do 10 000 złotych.

Mateusz Janusz jest po przeszczepie włosów 3
Instagram

Straszny wypadek Mateusza z Fit Lovers na gali See Bloggers. Podczas robienia salta spadł ze sceny

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij