×

Robi monstrualne sztuczne rzęsy klientkom. Stylizacją rzęs chwali się w sieci

Świat mody i urody nie przestaje zaskakiwać. Tym razem chodzi o kontrowersyjny trend wyniszczający rzęsy, który praktykuje pewna stylistka. Na Instagramie, gdzie dzieli się efektami swoich prac, musi regularnie mierzyć się z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami internautów. Wszystko przez wielkie i gęste rzęsy, które pokazuje na swoich klientkach. „Można odlecieć z takimi rzęsami” – komentuje jedna z osób.

Co daje przedłużanie rzęs?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to bardzo powszechny zabieg, który pięknie podkreśla oczy na dłuższy czas. Takie rzęsy przez kilka tygodni wyglądają dobrze i nie ma potrzeby malowania ich tuszem. W związku z tym poranna rutyna pań staje się prostsza, przyjemniejsza, a przede wszystkim krótsza. Kobiety często zyskują w ten sposób nawet kilkanaście minut dziennie, co dla niektórych pań jest na wagę złota.

Trend wyniszczający rzęsy może skończyć się łysiejącym okiem

Jeśli rzęsy są zrobione „z głową”, raczej nie mają negatywnego wpływu na naturalne rzęsy klientki. Problem może pojawić się, kiedy kobiety przesadzają z ich długością, a z zwłaszcza objętością, a takich nie brakuje. Wśród fanek wyrazistych rzęs zrodził się bowiem trend, który zdaniem wielu nie wygląda atrakcyjnie, a w dodatku naraża na zniszczenie (wypadnięcie) naturalne włoski.

Zdjęcia kontrowersyjnych rzęs pojawiają się na Instagramie @wispies.by.devie, stylistki z Kalifornii. Jej prace są bardzo charakterystyczne. Rzęsy klientek, które wychodzą spod jej ręki, charakteryzują się ogromną objętością i długością.

Chętnych nie brakuje, co nie zmienia faktu, że gigantyczne rzęsy dzielą internautki na dwa obozy. Jedne je uwielbiają, inne nienawidzą, co widać po komentarzach. Te drugie bardzo często nie mogą uwierzyć, że są chętne, które decydują się na taki efekt na swoich oczach.

To musi być jakiś żart

To wygląda po prostu okropnie

Te rzęsy sprawiają, żę oczy wydają się mniejsze niż wszystko inne

Można odlecieć z takimi rzęsami

– grzmią internautki.

Zgadzacie się z tymi komentarzami?

Nie ulega wątpliwości, że zdecydowana większość kobiet (zwłaszcza w Polsce) jest przyzwyczajona do subtelniejszych stylizacji. Stylizacji, które podkreślają oko, a jednocześnie są bezpieczne dla naturalnych rzęs. O gustach się jednak nie dyskutuje, dlatego na tym zakończymy.

Źródła: kobieta.gazeta.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x