×

Chciały zmusić dziecko do przekłucia uszu. Szamotanina na oczach klientów

Bójka? A może próba obezwładnienia rabusia, który coś ukradł i rzucił się do ucieczki? Nie, to trzy kobiety chciały zmusić dziecko do przekłucia uszu. W galerii handlowej na oczach klientów rozegrały się dantejskie sceny. Przypadkowy przechodzień wszystko nagrał.

Chciały zmusić dziecko do przekłucia uszu

Niektóre dziewczynki z czasem same proszą mamę o przekłucie uszu. Ale często jest to decyzja, która zapada zanim dziewczynka może samodzielnie ją podjąć. Matki chcą podkreślić urodę swoich córeczek, a babcie i ciocie z radością kupują dziecku kolczyki. Zdarza się, że uszy przekłuwa się już… niemowlakom.

Warto pamiętać, że przekłuwanie uszu to cała procedura, która może doprowadzić do wielu komplikacji, m.in. ropnia, krwawienia, reakcji alergicznej itd. Na chwilowym bólu niestety się nie kończy. Ta dziewczynka ewidentnie nie była gotowa na przekłucie uszu i po tym, jakie doświadczenie zgotowała jej matka oraz pracownice sklepu, z pewnością nieprędko się to zmieni.

Do szamotaniny doszło w galerii handlowej, a konkretnie w sklepie z biżuterią. Przypadkowy przechodzień uwiecznił tę niecodzienną scenę, a nagranie trafiło na profil @theycallmebigpopa na TikToku.

chciały zmusić dziecko do przekłucia uszu
TikTok

Bulwersujące nagranie

Na nagraniu widzimy, że mała dziewczynka siedzi na podłodze, płacze i głośno krzyczy. Przy dziecku <najdują się trzy kobiety. Jedna z nich to matka dziewczynki, a dwie pozostałe to pracownice sklepu. Dziecko próbuje się wyrwać, płacze i widać, że jest przerażone. Ale stan dziewczynki nie zraża ani jej matki, ani pracownic sklepu. Kobiety próbują zmusić dziecko do przekłucia uszu. Choć dziewczynka usiłuje się schronić w ramionach matki, nie otrzymuje pomocy. Co więcej, to matka robi miny wskazujące, że cała sytuacja jest dla niej wyzwaniem. Kolczyki ważniejsze od zdrowia psychicznego dziecka…?

@theycallmebigpopa 3 grown ass women holding this CHILD down to pierce her ears?? #TargetHalloween fypg #viral #myfinALLYmoment #fypシ #fyp #tiktok #viralvideo #trend ♬ original sound – Pops-A lot

Chociaż na nagraniu widzimy kilka dorosłych kobiet, ich dojrzałość wzbudza jednak pewne wątpliwości. Również wśród internautów.

Dla mamy to nic takiego, ale dziewczynka będzie to pamiętać do końca życia

To jest traumatyczne dla dziecka. W sklepie również zachowano się dziwnie. To było niebezpieczne. Powinni odmówić usługi

W tym wieku powinna sama zdecydować, czy chce przekłuć uszy, czy nie. Tutaj jasno widać, że nie chce. To nagranie łamie mi serce

Też mi się to przydarzyło, gdy byłam dzieckiem i nadal odpieram fakt, że mam dziurki w uszach. Nie noszę kolczyków. Uważam, że w tej sytuacji kosmetyczka powinna odmówić wykonania usługi

—  czytamy w komentarzach.

 

 

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij