×

Mateusz Borkowski z „Gogglebox” przeszedł niebywałą metamorfozę! Schudł ponad 130 kilogramów

Fani programu „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanego na antenie TTV z pewnością kojarzą Mateusza Borkowskiego. Nie da się zresztą zaprzeczyć, że przyciągał uwagę.

Big Boy

Najbardziej charakterystyczną cechą bohatera programu była jego, no cóż, waga. Mateusz ważył prawie 230 kilogramów i przy okazji zyskał sobie przydomek „Big Boy”.

Goggleboxowe chłoposzki!

Opublikowany przez Mateusza Borkowskiego Niedziela, 7 sierpnia 2016

Wielkie zmiany

Dziś Mateusza możecie nie poznać, bo przeszedł niebywałą metamorfozę. „Big Boy” potrzebuje nowego przezwiska, bo właśnie stracił ponad 130 kilogramów!

Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już.

Transformacja

Siedzenie na kanapie z kolegami i komentowanie oglądanych programów z pewnością do utraty wagi się nie przyczyniło. Mateusz w programie „Dzień Dobry TVN” zdradził także, w jaki sposób udało mu się tak bardzo schudnąć.

Jak nie motywacja, to operacja

Jak wyznaje sam bohater, dieta nie była dla niego. Jako, że zawsze istnieje droga na skróty, taką też wybrał Mateusz i poddał się operacyjnemu zmniejszaniu żołądka.

Mnie zgubiła głowa. Myślałem, że nic złego się nie dzieje. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać na sapanie, a śmietnik był kilka kroków dalej. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Ale dieta: liść sałaty, jeden nasączony wacik, to nie poskutkowało na mnie. Dlatego zdecydowałem się na zmniejszenie żołądka!

Zabieg

„Big Boyowi” wycięto 75% żołądka, czemu oczywiście zawdzięcza swoją przemianę. Na tym podobno jeszcze nie koniec i teraz Mateusz poważnie bierze się za siebie i dalej walczy z nadwagą.

Co myślicie o przemianie Mateusza? Poznalibyście go w ogóle?

Może Cię zainteresować

zamknij