×

Dlaczego Chylińska tak bardzo schudła? Wygląda już niepokojąco

Dlaczego Chylińska tak bardzo schudła? Agnieszka kocha metamorfozy i widać to na przestrzeni jej lat w pracy w mediach. Niekiedy kusiła seksapilem, a innym razem pokazywała swoją mocniejszą naturę. Tym razem można mówić o pewnym eklektyzmie i połączeniu tych dwóch stylów. Z jednej strony koronki i sukienki, a z drugiej strony irokez i kolorowe włosy.

Waga Agnieszki Chylińskiej

Jednak nie to skupia uwagę jej fanów. Ci, którzy lubią artystkę, niepokoją się jej nagłą zmianą wagi. Agnieszka Chylińska schudła – i to naprawdę dużo, co widać w programach na żywo oraz licznych koncertach. Nie ma śladu po pełniejszych kształtach. Wiele osób uważa, że to wynik zajmowania się trójką dzieci, a inni uważają, że wokalistka sama narzuca sobie restrykcyjną dietę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez AGNIESZKA CHYLIŃSKA (@agnieszkachylinska)

Dlaczego Agnieszka Chylińska tak bardzo schudła?

Bezsprzecznie o wagę Agnieszki niepokoił się kiedyś nawet Kuba Wojewódzki, ale niewiele mu zdradziła. Dopiero nieco więcej powiedziała Magdzie Mołek — być może dlatego, że to rozmowa z kobietą?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez AGNIESZKA CHYLIŃSKA (@agnieszkachylinska)

Jak schudła Agnieszka Chylińska?

Oczzywiście w czasie wywiadu Agnieszka Chylińska zdradziła, że sama sobie narzuca pewne sprawy:

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę

Zaprzeczyła także, żeby korzystała z pomocy trenera personalnego, bo uważa, że nie ma takiego, który by się sprawdził w tej roli w zetknięciu z wokalistką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez AGNIESZKA CHYLIŃSKA (@agnieszkachylinska)

Czy Waszym zdaniem ta przemiana jest na plus?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować