×

Big Boy z Gogglebox pokazał dziewczynę. Przed nim spotykała się z innym celebrytą

Big Boy z Gogglebox pokazał dziewczynę, a sami przyznacie, że jest się czym chwalić! Urocza blondynka podbiła serce Mateusza Borkowskiego z TTV. Nie od dziś wiadomo, że jest ulubieńcem telewidzów, którzy z zaciekawieniem śledzili jego diametralną przemianę. Ukochaną Mateusza jest 26-letnia Sandra. Oboje podzielili się na swoich profilach na Instagramie zdjęciami, z których jasno wynika, że są parą.

Big Boy z Gogglebox pokazał dziewczynę. To kolejny powód do gratulacji. Najpierw zrzucił 160 kg, a teraz szczęśliwie się zakochał

Okazuje się jednak, że Sandra może być już niektórym znana, ponieważ była związana z podróżnikiem i youtuberem – Dawidem Fazowskim, który tworzy popularny kanał „Przez Świat na Fazie”.

Sam Big Boy dodał zdjęcie z Sandrą i odpowiednio je podpisał

Odważna…! ❤ prawda…! ❤ Żeby z takim CHAMEM BURAKIEM SZOWINISTĄ ??? Trzeba dać Sandrze medal za odwagę od Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka ???

Co może sugerować ten podpis? Czyżby Mateusz uważał się za „aż” tak złego człowieka? Na pewno żartował, ale hejterzy mogą mieć zaraz pole do popisu ? Naszym zdaniem wyglądają naprawdę na szczęśliwą parę.

Sandra nie pozostała dłużna i także dodała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, ale jej jest bardziej tajemnicze. Widać tylko plecy Mateusza

Pod zdjęciami pojawiło się wiele gratulacji, ale jak wiadomo, są i nieprzychylne głosy, ale to chyba już nikogo nie dziwi. Niektórzy wytykają Sandrze to, że na pewno zwróciła uwagę na Big Boya tylko dlatego, że jest popularny i schudł. No cóż. Tego nie wiemy i chyba nie ma sensu w ten sposób dywagować. Najważniejsze, że są szczęśliwi.

Big Boy z Gogglebox pokazał dziewczynę, a my dołączamy się do grona fanów i serdecznie mu kibicujemy. W końcu każdy z nas chce być szczęśliwy

Może Cię zainteresować

zamknij