×

Mężczyzna napadł na stację benzynową. Miał na głowie „szare ubranie z dziurkami na oczy”

Żaden szanujący się przestępca nie chce pokazywać twarzy podczas rabunku. Często używają masek, które podkreślają charakter całej akcji. Co robią ci nie do końca przygotowani? Korzystają z bardziej przystępnych rozwiązań.

Oryginalne rozwiązanie

Mężczyzna, który obrabował stację benzynową nosił bardzo oryginalną maskę. Ukrył swoją twarz za parą majtek

Departament policji w Moberly udostępnił w mediach społecznościowych post prosząc o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy:

Policja prosi społeczeństwo o pomoc w zidentyfikowaniu osoby, która dokonała rozboju w Bratcher’s Fuel (221 S. Morley St) w dniu 7 grudnia 2019 r. Około godziny 18.00. Podejrzany opuścił scenę w nieznanym kolorze, prawdopodobnie w stylu nadwozia Chevroleta Impali z połowy 2000 roku.

Pomóżcie go znaleźć

Chociaż policja nie wspomniała o majtkach, za którymi ukrył się mężczyzna podała jego dokładny rysopis:

Podejrzanego opisuje się jako białego mężczyznę w średnim wieku, w wieku 20 lat, noszącego na głowie szare ubranie z dziurkami na oczy, bluzę z kapturem „Real Tree” w kolorze ciemnym, dżinsy i czarne buty do tenisa Nike.

Pomoc społeczeństwa

Zdjęcie udostępnione przez policję szybko obiegły Internet. Każdy chciał zobaczyć rabusia z bielizną na głowie. Ta sława nie pomogła jednak 26-letniemu Shawnowi, który już po kilku dniach znalazł się w policyjnym areszcie.

Policja była bardzo wdzięczna za pomoc jaka nadeszła od społeczeństwa:

W odniesieniu do rabunku z ostatniego weekendu w Bratcher’s Fuel Departament Policji w Moberly chciałby podziękować tej wspaniałej społeczności, której mamy szczęście służyć. Ogromna ilość dzielonych informacji i otrzymanych wskazówek jest świadectwem tego, jak dobrze ta społeczność działa razem kiedy jest w potrzebie. Detektywi z Departamentu Policji Moberly byli w stanie zidentyfikować 26-letniego Shawna K. McCormicka jako podejrzanego, który dokonał rozboju. Od tego czasu McCormick został aresztowany, a oskarżenie zostało formalnie wytoczone przed sądami hrabstwa Randolph.

Czy nie uważasz, że przebranie Shawna było bardzo oryginalne? Może właśnie dzięki takiemu zamaskowaniu został szybko złapany?

Źródła: www.facebook.com, 9gag.com
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij