×

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się! Sami to ogłosili

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się! Podróżniczka zamieściła wzruszający post, w którym ogłosiła radosną nowinę. Ujawniła też pewien sekret.

Para uwielbianych podróżników

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Choć z początku oboje ukrywali swój związek, z czasem przestali to robić. Nadal jednak starają się nie ujawniać zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego.

Jakiś czas temu Przemek zdobył się na szczere wyznanie i zdradził, jak zaczął się jego związek z Martyną Wojciechowską. Od tamtej pory zakochanym układa się świetnie, a w mediach od pewnego czasu zaczęły krążyć plotki o ich zaręczynach.

Dzisiaj para postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się!

Martyna Wojciechowska zamieściła w sieci urocze zdjęcie z ukochanym. W ten sposób oficjalnie potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim. Co więcej, w opublikowanym na Instagramie poście zdradziła, że otrzymała pierścionek już na początku 2019 roku:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Podróżniczka przyznała, że do tego oświadczenia skłoniły ją regularnie pojawiające się domysły mediów. Dlatego postanowiła ogłosić to na własnych zasadach:

Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy.

Pozostaje nam pogratulować parze i życzyć wszystkiego dobrego!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Źródła: www.plotek.pl, jastrzabpost.pl, www.chillizet.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować