×

Oświadczyny w „Rolniku” nie były szczere? Poważne zarzuty byłego uczestnika

Oświadczyny w „Rolnik szuka żony” 8.! Kamil i Asia, według widzów, pasują do siebie i wyglądają na szczęśliwych. Wielu z nich nie było więc zaskoczonych, że wątek w programie zakończył się właśnie w ten sposób. Jednak nie wszyscy uważają, że to, co się stało, jest prawdziwe… Jeden z byłych uczestników programu zarzucił zakochanym, że za zaręczyny na wizji wzięli pokaźną sumę. Asia nie wytrzymała i zareagowała na te oskarżenia…

Kolejna piękna para w „Rolniku”!

Asia i Kamil niemal od początku przypadli sobie do gustu. Ich uczucie rodziło się powoli, ale z odcinka na odcinek widać było, że jest coraz mocniejsze. Niektórzy od razu twierdzili, że ich relacja musiała zakończyć się właśnie zaręczynami. Zwłaszcza, że zarówno Kamil, jak i atrakcyjna 22-latka z Gębic wyrażali gotowość do ślubu oraz założenia rodziny.

Ostatecznie okazało się, że fani programu mieli rację. Kamil oświadczył się Asi w finale programu. 22-latka była dość zaskoczona, ale ostatecznie przyjęła pierścionek od przystojnego rolnika.

Oświadczyny w „Rolnik szuka żony” 8. za pieniądze?!

Para bardzo szybko zdradziła, kiedy mają w planach się pobrać. Jednak niektórym chyba nie bardzo się to podoba… Jeden z byłych uczestników programu „Rolnik szuka żony” twierdzi, że Asia i Kamil za zaręczyny na wizji otrzymali od produkcji niemałą sumkę. Łukasz Rzucidło z 2. edycji show napisał na Facebooku:

Oświadczyny 10 tysięcy, byle nie prywatnie, romantycznie, byle zyskać kolejne rekordy popularności. To już lepiej popłakać się za 500 zł

Na te oskarżenia zareagowali nie tylko internauci, którzy oczywiście w większości przypadków byli oburzeni. Zrobiła to również sama zainteresowana, czyli Asia. Świeżo upieczona narzeczona napisała:

Łukasz, w takim razie polecam się jej prywatnie oświadczyć, tak jak pisałeś w swoim poście, i nie wchodzić z butami w życie innych. Nic nikomu nie jest płacone i dobrze o tym wiesz, a to, co piszesz to zwykłe bzdury. Miłego wieczoru!

Łukasz postanowił skomentować także i ten wpis.

Wysłać na priv dowody przelewu?

Asia oczywiście mu odpowiedziała:

Poproszę, bo jestem ciekawa, ile mi w takim razie pieniędzy koło nosa przeszło – odparła rozbawiona Asia

Oświadczyny w „Rolnik szuka żony” 8. i jeszcze nieczyste intencje twórców…

Jak się okazuje, nie były to pierwsze takie oskarżenia Łukasza wobec produkcji programu. Podkreślał wcześniej, że show nie jest nastawione na to, aby zbliżać do siebie ludzi, tylko na jak największy zysk.

MIŁOŚĆ może zdarzyć się wszędzie: w podróży, w sklepie, na poczcie, w programie tv też, bo taka już jest miłość. Może nas trafić wszędzie, dlatego zdarza się również w programie „Rolnik szuka żony”! Ale zapewniam, że producentom nie zależy na tym, by ludzie byli szczęśliwi… 7 milionów złotych ZYSK NETTO za poprzednią edycję… Dobranoc

Źródła: www.pomponik.pl, www.radiozet.pl, www.telemagazyn.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować