×

Rodzina zgłosiła zaginięcie 16-latki. Zaledwie 20 minut później znaleziono jej ciało

W poniedziałek około godziny 9.25 w dzielnicy Salford, w hrabstwie Great Manchester, zgłoszono zaginięcie 16-letniej dziewczyny, która na co dzień mieszkała wraz z rodziną w Prestwich (Bury). Na tragiczne w skutkach zakończenie poszukiwań nie trzeba było długo czekać. Zaledwie 20 minut później funkcjonariusze otrzymali drugi telefon z informacją, że znaleziono ciało nastolatki…

Dziewczyna została powieszona

Zwłoki 16-latki znaleziono w jednym z opuszczonych budynków w Kersal – 14 kilometrów od jej miejsca zamieszkania. Budynek natychmiast otoczył kordon policji i straż pożarna. Na miejscu zdarzenia błyskawicznie zjawiły się także karetki pogotowia i ekipy ratownicze.

Policjanci wciąż badają okoliczności tragicznej śmierci 16-latki

Choć wiele wskazywać by mogło na to, że młoda mieszkanka Prestwich popełniła samobójstwo, śledczy są innego zdania. Funkcjonariusze aresztowali już 41-letniego mężczyznę podejrzanego o popełnienie zbrodni. Wciąż brane są jednak pod uwagę wszelkie inne możliwości, które mogłyby doprowadzić do tragedii.

Apel policji

Policja apeluje do wszystkich okolicznych mieszkańców, aby każdy, kto wie cokolwiek odnośnie dramatycznego zdarzenia z Kersal, niezwłocznie skontaktował się ze służbami bezpieczeństwa.

Próbujemy złożyć tę układankę i pomóc rodzinie dziewczynki uzyskać odpowiedzi, na które zasługują – podkreśliła Hemmingway

Mamy nadzieję, że prawda odnośnie tragicznej śmierci 16-latki jak najszybciej ujrzy światło dzienne.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować