×

Marta Manowska apeluje o pomoc. Chodzi o uczestnika „Ośmiu Wspaniałych”

Marta Manowska apeluje o pomoc dla uczestnika programu „Ośmiu Wspaniałych”. Prezenterka TVP zamieściła na swoim Facebooku emocjonujący wpis.

Uwielbiana przez widzów prezenterka TVP

Marta Manowska przez wielu nazywana jest „twarzą TVP”. Nic dziwnego, dziennikarka i prezenterka zyskała ogromną popularność dzięki roli gospodyni w popularnym show „Rolnik szuka żony”. Sukces produkcji, ale też sympatia widzów wobec Manowskiej spowodowały, że kobieta dostała angaż w innych programach.

Kolejnymi produkcjami z udziałem prezenterki były „Sanatorium miłości”, a także „Ośmiu Wspaniałych”. Widać, że Manowska lubi swoją pracę i przywiązuje się do uczestników programów. Ostatnio jednego z nich spotkała życiowa tragedia.

Manowska postanowiła więc wykorzystać swoją rozpoznawalność i w imieniu Łukasza Steca poprosiła o pomoc.

Tragedia uczestnika programu

Łukasz Stec z „Ośmiu wspaniałych” został poszkodowany w wyniku powodzi. Klęska żywiołowa zabrała mu niemal cały dorobek życia. Mężczyzna omal nie stracił życia, gdy ratował inną osobę. Woda zabrała mu też samochód, który jest jego jedynym środkiem transportu i łącznikiem z synkiem.

Swoją tragedią Łukasz Stec podzielił się w mediach społecznościowych:

Gdy człowiek ma 2 ręce i nogi powinien cieszyć się życiem, gdy jednak w ciągu minuty jest na skraju życia i śmierci, bo ratując bliską osobę omal nie zostaje wciągnięty przez rwącą rzekę, w sekundę przewartościowuje swoje życie i nagle jakby wszystko poza tym, że się udało przestaje mieć znaczenie. Wszystko jednak przemija i po każdej katastrofie trzeba zacząć dalej żyć…. jednak bez pomocy osób o dobrych sercach może to być bardzo, ale to bardzo trudne, a nawarstwiający się stres i negatywne myśli tylko potęgują uczucie beznadziei i bezsilności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Łukasz Stec (@lukaszstecveldreamaboutfuture)

Na Instagramie dodał zdjęcie, które pokazują ogrom zniszczenia. Jak czytamy w poście:

Tyle zostaje po rzeczach materialnych, reszta zależy od tego jacy jesteśmy w środku…

Łukasz Stec z „Ośmiu Wspaniałych” potrzebuje 10 tys. złotych. Za to chce kupić nowy samochód, który umożliwi mu kontakt z synem. Pozostałą kwotą przeznaczy na „odnowienie tego, co zniszczyła woda, a jest to ogrom zniszczeń”.

Do tej pory udało mu się zgromadzić ponad połowę tej kwoty.

Marta Manowska apeluje o pomoc

Marta Manowska nie mogła przejść obojętnie obok tragedii uczestnika programu „Ośmiu Wspaniałych”. Znana ze swojego dobrego serca, postanowiła zaangażować się w pomoc. Na Facebooku udostępniła link do zbiórki i zaapelowała do swoich fanów:

Słuchajcie, jeden z „Ośmiu Wspaniałych”, który pięknie walczy o siebie i swojego syna, potrzebuje naszej pomocy. Wspomóżmy jeśli możemy.

Mamy nadzieję, że zbiórka pójdzie pomyślnie i Łukaszowi uda się wkrótce wrócić do normalności.

Źródła: www.newscafe.pl, www.plotek.pl, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij