×

Urocza buźka tej blondynki podoba się mężczyznom. Ale ciało sprawia, że boją się jej trochę

Wiele kobiet na całym świecie marzy o szczupłej, wysportowanej sylwetce. Chcąc ją osiągnąć udają się na basen, rower czy bardzo popularne w dzisiejszych czasach siłownie. Wiele pań często jednak zadaje sobie pytanie, czy z treningiem można przesadzić, a tym samym doprowadzić swoje ciało do umięśnionej, bardziej męskiej sylwetki? Okazuje się, że tak, jednak trzeba się o to naprawdę postarać. Dowodem na to niech będzie pochodząca Norwegii Marita Berge Naess, która spędza na sali treningowej większą część swojego życia.

Zawodowo podnosi ciężary, uprawia CrossFit i jest jego instruktorką

Godziny spędzone na siłowni przyczyniły się do tego, że jej sylwetka bardzo się zmieniła. Dziś z pewnością wzbudza respekt, bo pokazuje jak wiele pracy włożyła w to, żeby wyglądać tak, jak wygląda. Pytanie tylko, czy wciąż budzi także podziw w szczególności wśród innych kobiet? Czy może Marita przesadziła, a jej ciało nie ma nic wspólnego z kobiecym pięknem?

Internauci są podzieleni

Marita Berge Naess jest piękną dziewczynę, w której niejeden mógłby się zakochać – szczególnie, kiedy spojrzy na jej twarz. Zdania na temat reszty jej ciała są mocno podzielone. Podczas gdy niektórym bardzo podoba się połączenie dziewczęcej urody z muskularną sylwetką, inni są bardzo zniesmaczeni wyglądem młodej dziewczyny.

A jakie jest Twoje zdanie? Czy Marita Berge Naess wciąż wygląda kobieco?

Polecane

Może Cię zainteresować