×

Marcelina Ziętek ma nietypową prośbę. Czy Piotr Żyła będzie w stanie ją spełnić?

Marcelina Ziętek ma prośbę. W relacji na InstaStory aktorka rusza ustami w rytm jednej z piosenek. Jednak przekaz jest jasny. Czy słyszał już to Piotr Żyła? Czy spełni marzenie nowej dziewczyny?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mają romans?

Od piątku (31 lipca) w mediach huczy od plotek. Jak donosi plotkarski portal Pudelek, Piotr Żyła ma nową dziewczynę. Prawdopodobnie skoczek narciarski spotyka się z Marceliną Ziętek, 22-letnią aktorką TVN-u.

Informator serwisu zdradził, że samochód Żyły często widywany jest pod blokiem młodej kobiety:

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Chociaż Internet wrze, to oboje jeszcze nie skomentowali tych sensacyjnych doniesień. Para próbuje utrzymywać swój związek w tajemnicy. Jednak na publikowanych przez nich zdjęciach i filmikach można dopatrzyć się kilku szczegółów, które mają świadczyć o tym, że rzeczywiście są parą.

Niezbitym dowodem ma być jednak fakt, że tydzień temu Żyła przebywał na urlopie w tym samym miejscu, z którego Marcelina wrzucała relacje do sieci. Dodatkowo 22-latka zdjęcia oznaczyła hasztagiem „couplegoals”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Marcelina Ziętek ma prośbę

Dzisiaj na InstaStory Marcelina Ziętek poprosiła o nietypową rzecz. Na nagraniu widzimy, jak porusza ustami w rytm piosenki „Sanatorium” Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Dokładnie w wideo słyszymy tę zwrotkę:

Zabierz mnie do sanatorium, dość mam deszczu w weekend i upalnych wtorków
Męczy mnie stolica, chcę by stała w ogniu
WWA nie spłonie nigdy, ogień stałby w korku.

Czy jest to jakiś przekaz dla Piotra Żyły? Jeśli tak, to ciekawe, czy skoczek spełni prośbę domniemanej ukochanej?

Źródła: www.se.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij