×

Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią aktorką? Podobno byli razem na wakacjach!

Piotr Żyła ma nową dziewczynę? Jak donoszą portale plotkarskie, sławny skoczek zakochał się w aktorce TVN-u. Ponoć jednak para robi wszystko, aby ich związek nie ujrzał światła dziennego.

Wojna z byłą żoną

O historii małżeńskiej Piotra Żyły i Justyny Żyły można by nakręcić film. Byli małżonkowie od czasu rozstania nawzajem publicznie piorą swoje brudy. To Justyna Żyła jako pierwsza oskarżyła męża o zdradę, co miało być jednym z powodów ich rozwodu. Później skoczek narciarski zapewniał w mediach, że to Justyna ma nowego partnera.

Ostatnio ich relacje znów się zaogniły. Justyna prowadzi wojnę z byłym mężem za pomocą mediów społecznościowych. Opublikowała nawet fragment prywatnej rozmowy Piotra z ich córką, w których skoczek miał obrazić matkę swojego dziecka.

Kiedy Justyna Żyła kusi na arbuzie w basenie, Piotr romansuje z 22-letnią aktorką TVN-u. Tak przynajmniej donoszą serwisy plotkarskie.

Piotr Żyła ma nową dziewczynę?

O tym, że skoczek narciarski znów jest szczęśliwie zakochany, poinformował w piątek (31 lipca) serwis Pudelek. Ich informator donosi, że samochód Żyły często widywany jest pod blokiem Marceliny Ziętek, 22-letniej aktorki TVN-u. Jak czytamy:

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Jak przypuszcza serwis, Piotr i Marcelina są parą od dawna, ale ukrywają swój związek. Na Instagramie 22-latka często publikuje zdjęcia swojego nowego partnera, jednak nigdy nie pokazuje jego twarzy. Dowodami na to, że to skoczek narciarski, mają być pieprzyki na klatce piersiowej sportowca, a innym razem fryzura.

Niezbitym dowodem ma być jednak fakt, że tydzień temu Żyła przebywał na urlopie w tym samym miejscu, z którego Marcelina wrzucała relacje do sieci. Dodatkowo 22-latka zdjęcia oznaczyła  hasztagiem „couplegoals”.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Źródła: www.plotek.pl, www.pudelek.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij