×

Gwałcili opiekunki własnego dziecka. Najmłodsza ofiara miała zaledwie 14 lat

Małżeństwo z Tychów brutalnie dręczyło opiekunki. Zwabiali kobiety do swojego domu, pod pretekstem poszukiwania osoby, która zajmie się ich trzyletnim dzieckiem. Opiekunki, które pojawiały się w ich domu, były na siłę upajane alkoholem, bite i gwałcone. Najmłodsza ofiara ma 14 lat.

Sadystyczne małżeństwo ze Śląska

Sprawa upiornego małżeństwa z Tychów na Śląsku wyszła na jaw w czerwcu ubiegłego roku po kolejnym ataku. 46-latka pojawiła się w domu 22-letniej Weroniki R. i 26-letniego Dawida R. Chciała sobie dorobić, więc miała zająć się ich 3-letnim synkiem.

Kobieta nie mogła spodziewać się koszmaru, który spotka ją za drzwiami mieszkania małżeństwa. Para na siłę wlewała jej do gardła wódkę, później została brutalnie pobita i wielokrotnie zgwałcona. Oprawcy znęcali się nad nią całą noc. Wypuścili ją nad ranem, a kobieta natychmiast podniosła krzyk. Na początku policjanci nie uwierzyli 46-latce. Sprawa ruszyła dopiero, kiedy zgłosiła się do prokuratury.

Małżeństwo z Tychów dręczyło nie tylko opiekunki

Okazało się, że pojawili się tam również rodzice 14-latki, która zajmowała się chłopcem. Nastolatka została zgwałcona przez Dawida R. Później zgłosiła się kolejna kobieta wykorzystana przez mężczyznę. W końcu śledczy odkryli, że para pastwiła się również nad swoim synkiem i psem. Za swoje czyny teraz odpowiadają przed sądem. Ich proces odbywa się za zamkniętymi drzwiami. Obojgu grozi do 15 lat więzienia.

Może Cię zainteresować

zamknij