×

Małżeństwo Trzaskowskich. Żona prezydenta Warszawy ujawnia, jak naprawdę wygląda

Małgorzata Trzaskowska mocno wspierała męża podczas kampanii prezydenckiej. Nie da się ukryć, że wielu to właśnie ją widziało w roli Pierwszej Damy RP. Jak naprawdę wygląda małżeństwo Trzaskowskich? W rozmowie z Dorotą Wellman, żona prezydenta Warszawy zdobyła się na odważne wyznanie.

18 lat razem

Jedni krytykowali ją za niedbałą fryzurę i makijaż, inni twierdzili, że właśnie tak naturalnej żony prezydenta nam potrzeba. Małgorzata Trzaskowska pochodzi ze Śląska, ale ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. Zanim jej mąż został prezydentem Warszawy, pracowała w miejskim ratuszu.

Małżeństwo Trzaskowskich osiągnęło już dorosłość – para jest razem od ponad 18 lat. Podczas kampanii prezydenckiej Rafał Trzaskowski mógł liczyć na wsparcie żony. Prezydent Warszawy i jego żona utrzymywali, że męczy ich celebra, a ich relacja opiera się na partnerstwie.

Małżeństwo Trzaskowskich – jak naprawdę wygląda?

W rozmowie z Dorotą Wellman w programie Dzień Dobry TVN Małgorzata Trzaskowska zdecydowała się na śmiałe wyznanie. Przyznała, że jej związek nie należy do łatwych.

Jestem przyzwyczajona do tego, że radzę sobie w wielu sytuacjach sama, że organizuję wszystko w domu, zarządzam domem, planuję w przód

– mówiła niedoszła pierwsza dama.

Rafał Trzaskowski zapewne należy do mężów, którzy więcej czasu spędzają w pracy, niż w domu. Jednak żona stanęła w jego obronie.

Bardzo dużo robię ja, ale jeśli chodzi o gotowanie to mąż jest mistrzem

– stwierdziła.

Małgorzata przyznała, że rodzina najchętniej weekendy spędza w gronie przyjaciół. Natomiast przed pandemią… Trzaskowscy lubili tańczyć.

U, to mi działa na wyobraźnię… Już widzę!

– skwitowała zaskoczona Wellman.

Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować