×

Małpa rzuciła się na 2-latkę z Ukrainy. Dziewczynka trafiła do szpitala

Szokujące sceny w jednej z podmoskiewskich wsi. Agresywna małpa rzuciła się na 2-latkę z Ukrainy, gdy ta bawiła się na podwórku razem z innymi dziećmi. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie.

Małpa rzuciła się na 2-latkę z Ukrainy

Sceny rodem z filmu rozegrały się 21 lipca w podmoskiewskiej wsi Terpigoriewo. 2-letnia Paulina bawiła się na podwórku razem z innymi dziećmi. W pewnym momencie do dziecka podbiegła rozjuszona małpa, która uciekła z sąsiedniej posesji, przeskakując przez ogrodzenie. Jak widać na nagraniach z monitoringu, agresywne zwierzę złapało 2-latkę za nogę, gdy ta stała na drabince przy basenie. Starsze dzieci na widok agresywnego zwierzęcia rzuciły się do ucieczki. Mała Paulina została sama. Małpa rzuciła się na dziewczynkę z zębami, dotkliwie ją kąsając.

Dopiero po chwili na ratunek przybiegli rodzice 2-latki. Ale małpa się nie przestraszyła. Zwierzę było rozsierdzone. Nie chciało puścić dziecka i rzuciło się na nie jeszcze kilka razy. Próbowało też atakować rodziców dziewczynki.

Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu.

Fanaberia rosyjskich bogaczy?

2-latkę przewieziono do szpitala w stanie krytycznym. Dziewczynka przeszła operację. W czwartek wieczorem przekazano, że stan dziecka udało się ustabilizować.

Szaleńczy atak małpy ma związek z obyczajami rosyjskich milionerów. W związku z tym, że nie wystarcza im pies czy kot, do swoich posiadłości sprowadzają wiele egzotycznych zwierząt, które żyjąc w zamknięciu, nie są szczęśliwe. Ale „prywatne ZOO” jest oznaką bogactwa, więc nikt się specjalnie nie zastanawia nad tym, co się stanie, jeśli zwierząt nie uda się upilnować.

Rodzina małej Pauliny przyjechała do przyjaciół w Rosji z Ługańskiej Republiki Ludowej, uciekając przed wojną.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij