×

Małgorzata Socha pokazała mamę. Fani dopatrzyli się zadziwiającego podobieństwa

Wiele gwiazd z polskiego świata show-biznesu stroni od dzielenia się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Do takich osób jeszcze do niedawna należała Małgorzata Socha, która na swoim profilu na Instagramie publikowała głównie zdjęcia powiązane z jej życiem zawodowym. Ostatnio jednak coraz częściej pokazuje swoim fanom nieco życia prywatnego. W mediach społecznościowych aktorki mogliśmy zobaczyć już jej męża, a także dzieci – Basię, Zosię i Stasia. Tym razem przyszedł czas na kolejną najbliższą osobę z otoczenia gwiazdy, bowiem Małgorzata Socha pokazała mamę!

Małgorzata Socha pokazała mamę w studiu „Dzień Dobry TVN”

Z okazji Dnia Matki aktorka pojawiła się w studiu śniadaniówki DDTVN ze swoją mamą Bożeną. Dzisiaj fani gwiazdy nie mają już najmniejszych wątpliwości co do tego, że odziedziczyła swoją urodę po swojej rodzicielce. Wystarczy tylko spojrzeć na ich wspólne zdjęcie.

Reakcje fanów

Choć wielu fanów zauważyło zadziwiające podobieństwo aktorki do mamy, część z nich dopatrzyła się jeszcze jednej analogii. Internauci wielokrotnie podkreślali w komentarzach pod zdjęciem, że stylowa pani Bożena bardzo przypomina Jolantę Kwaśniewską. We wpisach czytamy:

Super program :) Wiadomo po kim Pani jest taka fajna i naturalna :)

Mama CUUUDOWNA!!! Ucałowania raz jeszcze ???

Pani mama jest bardzo podobna do Jolanty Kwaśniewskiej ?

Co ciekawe, niektóre fanki zauważyły podobieństwo pani Bożeny do… Jolanty Kwaśniewskiej!

wow! mama jak Jolanta Kwaśniewska!

Wy też widzicie to podobieństwo?

Może Cię zainteresować

zamknij